Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki leírná részletesen mi...

Valaki leírná részletesen mi a jó és mi a rossz a World of Warcraft -ban?

Figyelt kérdés
Játékmenet, irányítás, játékmód, történet, grafika (tudom hogy cartoonish, de azon belül helytálló?), PVE, PVP, stb...

2013. júl. 14. 17:46
 1/6 anonim válasza:
100%

5-6 év wowozás után írom ezt az elemzést:

A története nagyon jó a játéknak: megtudhatod könyvekből , netről, warcraft játékból.Minden jelentős NPC-nek/bossnak megvan a maga története. Az irányításban semmi nehéz nincs, rendkivül jó játéknak itélem.Többi kiegészítője is volt az évek során (alapwow,bc,wotlk,cata,mop). Én speciál bc-t(Burning Crusade) preferálom a legjobban mert 80-tól eltérően nem az volt, hogy elérted a max szintet 3 nap múlva fullos voltál hanem igenis meg kellett szerezned repukból egy alapgeart ami nem 5 perc volt.Na de térjünk rá a PVE/PVP dologra.

PvE: személyszerint wotlk (lvl80) kiegészítőig pve-ztem de nagyon élvezetes volt. Sok inta van amiben minden egyes bossnak meg van a taktikája ami némely bossnál kimondottan nehéz.Az itemek legtöbbje jól néz ki.

PvP: cata(lvl85)ig pvp-ztem és nekem wotlk-ba tetszett a legjobban. Battleground és Aréna a 2 fő pvp hely. Bg-n horda vs alli . Sok battleground van amelyek rendkivül jól lettek megcsinálva bár van 1-2 amit én személyszerint nem kedvelek. Aréna: Rendkivül élvezetes, skill igényes, jó reflexek kellenek és ismerned kell az összes karakter minden egyes kis spelljét .pvp-ben itt tudod a legjobb cuccokat kivenni.

Pve,Pvp mellett még tudsz achievementezni ,proffokat húzni és repuzni , avagy csak lógatni a f***od :D. Achievement annyit tesz hogy például felfedezel egy területet fullosan vagy leütsz egy instában egy fő bosst akkor megkapod az achievementet. Proffok nagyon hasznosak mert mindegyik ad valamilyen plusszt és jól lehet vele pénzt keresni. Repukból mountokat,cuccokat,fun itemeket, proffhoz recepteket tudsz szerezni.

Grafika: Van millió meg egy játék aminek jobb a grafikája a wownál de én kijelentem hogy még mindig a világ legjobb mmorpg játéka és bátran ajánlom mindenkinek , mellesleg a játékban guildokba tudsz csatlakozni és a benne lévő emberekkel együtt instázni,repuzni,pofázni ts-en ami elégg jó módszer barátokat szerezni. Nekem legalább is az 5-6 év alatt 2-3 nagyon jó barátot sikerült szereznem akikkel a mai napig együtt sörözök. Remélem kedvet kaptál a játékhoz . Ha bármi kérdésed van írj :)

2013. júl. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
elöző te eredetin tolod? :D
2013. júl. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
sajnos nem volt lehetőségem eredetin tolni , de hátha még valaha összejön :)
2013. júl. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ennél részletesebb tudnál lenni? Pl. mik tetszenek kokrétan a pve és pvp-ben?


És mi nem tetszik globálisan a játékosoknak a WoW-ban? Gondolok én a havi fizetésre, de minden szempontból, amit fent elsoroltam ... :)

2013. júl. 18. 15:38
 5/6 anonim válasza:

1. válaszoló vagyok ismét:

"mik tetszenek kokrétan a pve és pvp-ben? "

-pve: társaság kovácsoló időtöltés. Ha jól megy az adott insta akkor jó a hangulat és az jó közérzetet teremt a tagok között. Ha nem akkor meg megvan a kihívás és ha sikerül legyűrni az felejthetetlen. Egyébként a nehéz insták a legjobbak mert meg lesz az élményed hogy kikkel is gyűrted le azokat.

PvP:amikor már megtanulsz jól pvp-zni egy adott karival az nagyon jó érzés hogy leversz akárkit. bg-k jók már hosszútávon én untam. Aréna megunanhatlan


Mi nem tetszik globálisan a játékosoknak a wow-ban?

-sokan (köztük én is) volt egy bizonyos előitéletem a wowwal kapcsolatban, hogy :"fúú én tuti nem wowozok mert fos aztán pedig 5 évet közel végig játszottam vele"

Egyébként meg ez emberfüggő. Valaki nem kitartó ezért utálja a questezést és megunja a játékot. Valaki hamar megunja ha csak egy karival játszik. Valaki hightech grafikához van szokva és a wow emiatt nem tetszik neki. Vagy van olyan is aki többet játszott egy másik mmorpg-vel és ahhoz van szokva és nem tetszik a változás neki az irányításban. Ez emberfüggő.

Bocsi hogy későn válaszoltam kicsit megfeledkeztem erről a topicról^^

2013. aug. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Hát ha csak questezni akarsz néha napi 1 órát, ahogy időd van és kedved akkor egyszer talán kilehet próbálni mert nem olyan rossz, de egyedül egy idő után az is uncsi lesz.

És amikor majd max lvl leszel és érdekelni fog a pvp rész, meg a battleground, arena stb, na akkor majd látni fogod hogy nem elég a napi 1-2 óra, és a legtöbb játékos kb csak aludni lép ki abbol a fosbol szóval esélyed ellenük nulla.

Szóval ami kell az ilyen wow meg hasonló MMORPG játékokhoz:

-nulla élet

-egesz nap a gép előtt ülni

-jo pár haver a játékban akik szintén egész nap tolják

Nagyjából ennyi. Szar játék

2020. júl. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!