Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A world of tanksban miben...

A world of tanksban miben hattanyosabbak a nemet tamkok mint a szovjet es amerikai?

Figyelt kérdés
De amugy vicc, tigrisem van ami a masodik vh legjobb tankja es a jatekban snipernak jo. A z amerikai es szojet tankok erosebbek, es raadasul haboru utani rengeteg vagy kitalat. A nemet tankok miert nem ilyen jok?

2013. júl. 14. 18:27
 1/8 anonim ***** válasza:

A Tigris tényleg egy extrém példa, de nem mondanám, hogy a német tankok nem jók, vagy azt hogy rosszak.

Abba kell belegondolni, hogy valamilyen szinten le kellett gyengíteni a német tankokat, hogy játszható legyen a játék, mert az nem lenne poén, ha ülnél egy tigrisben és nem lenne senki aki ki tudna lőni.

Bár azt meg kell hagyni, hogy a többi nemzet tankjainak erősségeit sokkal jobban ki lehet használni, mint a németek előnyeit, de el lehet érni ugyan azokat a jó eredményeket a németekkel is, mint másokkal.

2013. júl. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát igen a Wargaming azzal szokott védekezni hogy ez csak egy játék.ebben a játékban semmi sem történelemhű,mert akkor minden felborulna
2013. júl. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Azért mert orosz játék!

Nekem a TigerII-n legaláb 5 helyen van lőszer raktár!!

2013. júl. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
És ott, ahol én soha nem tudok TigerII ammo hitet lőni!
2013. júl. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

De nem a Tiger a II. világháború legjobb tankja!

A Tiger II!

2013. júl. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Vagy a Sturmtiger, esetleg a Jagdtiger.
2013. júl. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 diablopeti válasza:
De be felejtsétek az is-3 se mert anak nagy helyt lehet ammoracket adni pl.oldal lemez meg lövegtorony 60 % a
2013. aug. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 diablopeti válasza:
Nekem van tiger 2 én ammoracket csak tüzérharckocsitól kaptam hogy 500 menetet mentem vele
2013. aug. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!