Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan lehet tört Minecraftba...

Hogyan lehet tört Minecraftba úgy skint berakni, hogy többjátékos módban mindenki lássa?

Figyelt kérdés
Már egy csomó videót néztem róla, de a legtöbbjük a char.png cserélése, aminél mindenkin az én skinemet látom, vagy valami bonyolult dolog, amihez ide-oda regisztrálni kell. Szeretnék egy egyszerű megoldást találni rá. Baráti körben multizunk úgyhogy olyasmi megoldás kéne, hogy legalább ők lássák.

2013. júl. 14. 19:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet. mert ahhoz fel kéne törni a Mojang szerverét


Ha csak baráti körben, akkor: [link]


Ezt a klienst töltsétek le, és ezzel lehet állítani a skint, de csak akkor fogjátok látni, ha másnak is ugyanez a kliens van.

2013. júl. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Aha, szóval akkor kötelező a mineshafter-es kliens? Nem lehet akármilyennel? Merthogy nekünk a Team Extreme-es kliens van (The Pirate Bay-ről).
2013. júl. 16. 10:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Bármilyen kliens jó, amibe lehet skint rakni, akár a hu-minecraft is, de azt nem ajánlanám
2013. júl. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam ezt a Mineshafteres megoldást, de nemigazán értem, hogy az hogy van. Letöltött nekem egy launchert amivel nem tudok mit kezdeni. A skinemet feltöltöttem és belinkeltem a Mineshafter weboldalára és a launchert kicseréltem, de így se történt semmi.
2013. júl. 16. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!