Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen a Dragonica online...

Milyen a Dragonica online játék? Szórakoztató? Megbízható? Nem vírusveszélyes? Miért éri meg nekik, hogy teljesen ingyenes játékot készítsenek és működtessenek? Nyilakkal mozgathatók a figurák?

Figyelt kérdés
2009. okt. 19. 17:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Vsz. egyáltalán nem úgy ingyenes, ahogy az a reklámban van. Másfelől szintén vsz. egy népszerűbb MMO gyenge utánzata, amihez pont az ingyenesség előnyével csalogatnak játékosokat, és azon a szinten, ahol már élvezhető lenne a játék, és "zúzdás" lennél, fizetned kell érte.
2009. okt. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az annyira azért nem vészes, ha magasabb szinten vagy extra cuccokért fizetni kell, mert az ilyesmi nélkül meg vok. Igazából az érdekel jobban, hogy nem vírusveszélyes? Le merjem tölteni? Érdemes egyáltalán? Igazából olyan véleményre vok kíváncsi, aki már egy ideje játszik vele.
2009. okt. 23. 19:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért lenne vírusveszélyes? ez egy mmorpg, nem valami vírusos szar. ennyi erővel a WOW is vírusveszélyes. Amúgy szerintem nagyon frankó játék, érdemes letölteni. igaz érdekes grafikája van, de ez csak előny. A skillek is jók:)
2009. nov. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szia, én elég rég óta játszok vele, és nincs semmi probléma benne, kivéve, azt amikor szerkesztés alatt van és nem lehet fellépni.Az én véleményem az, hogy elég szórakoztató el lehet vele lenni egész nap...
2011. júl. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A dragonica a világ legjobb játéka :)
2012. okt. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!