Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Star Wars The Old Republic...

Star Wars The Old Republic Havidíjas avagy sem?

Figyelt kérdés
Elkezdtem játszani ezzel a játékkal, és hogy őszinte legyek baromira tetszik! De mivel mint minden MMO-ban itt is van "VIP" lehetőség. Nos mivel kicsit utána néztem a dolgoknak, találtam 1-2 cikket arról hogy eltörölték az előfizetést és meglehet venni a játékot. Ezzel kapcsolatban lenne a kérdésem. Ha megveszem, akkor az összes "subscriber" dolog elérhetővé válik nekem? Több karakter, kereskedés, több tapasztalat, stb...

2013. júl. 15. 12:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha megveszed nem fogsz sokkal többet tudni mintha f2p lennél.

Van az swtor oldalán valami összehasonlító táblázat, azt kellene megkeresni.

2013. júl. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Magyarul nem leszel subscriber.
2013. júl. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Remek.. Köszönöm a gyors válaszokat. Megkeresem a táblázatot.
2013. júl. 15. 12:27
 4/5 anonim ***** válasza:
freemium jatek, vagyis fizess a korlatlan tartalomert vagy szenvedj ingyen
2013. júl. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Mit csináljak ha azt írja adjam meg a bank kártya számot amikor paypal-ról utalok? És ha veszek 30 naposat akkor folyamatosan levonja vagy meglehet állítani, ha én csak ere az egy hónapra akarom?
2016. máj. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!