Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mondanátok olyan játékokat,...

Mondanátok olyan játékokat, amik nem véresek, de azért wolf einstein-hez hasonlóak? (Lány vagyok:D)

Figyelt kérdés
Régóta keresek egy nekem való,KÖNNYEN KEZELHETŐ ÉS NEM BONYOLULT játékot,ami hasonló a wolf e.hez...p l s írjatok gyorsan:Delőre köszi(lány vagyok,szóval ha lehet,ne olyat írjatok,amiben vér is van:P)

2013. júl. 15. 23:13
 1/9 anonim ***** válasza:

1) Az nem wolf einstein, hanem wolfenstein. :D Einstein az egy személy...


2) Hamár kulcsszóhoz a metin2-t írtad, akkor játssz azzal: Metin2 :)


3) De ha lövöldözős játékra vágysz amiben nincs vér, akkor javaslom a Counter-Strike 1.6, esetleg GTA San Andreas.


Az hogy mi bonyolult és mi nem, nézőpont kérdése. A márió bizonyára nem lesz bonyolult, ha olyan kaliberű játékot akarsz.

2013. júl. 16. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Blacksite Arra 51
2013. júl. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1.válaszoló: képzeld el,metinezek,és épp ezért keresek mást,MERT MÁR UNOM...nem vetted észre,h azt írtam,és h tudok rólla h milyen?bocsi,h így írtam,de ez van...


2.köszi,így gondoltam a választ:D

2013. júl. 16. 19:44
 4/9 anonim ***** válasza:
Kérdező: Képzeld nem egyértelmű, mivel csak a kulcsszóhoz írtad be a metin2 szót. Sem a kérdésedben, sem a leírásodban nem szerepel, szóval ne neked álljon feljebb. Mellesleg írtam 2db játékot Metinen kívül: GTA San Andreas, Counter-Strike 1.6... Sőt írok még: WOW ( World of Warcraft), LOL (League of Legends). Ha ezek durvák akkor Márió, Sims2-t javaslom.
2013. júl. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Amúgy FPS vagy MMORPG játék kell?


Még írok kettőt...: AION, RIFT

2013. júl. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tristania3D :) nagyon jó dark-gothic játék
2013. júl. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek,és am nem áll feljebb,de attól,h írtamkulcsszóhoz mt2-t is,az nem azt jelenti,h írni kell,mert amint látod,tudok a létezéséről,tudom milyen...jah és attól,h elírtam vmit,nem kell máris oltani...eről ennyit...a többi válaszolónak is köszi.
2013. júl. 18. 18:44
 8/9 anonim ***** válasza:
Kérdező: Nem oltás volt, hanem tények. Nagyon egyszerű: írjad oda a leírásba mikkel játszottál, vagy mivel nem akarsz, és akkor elkerülhető az ilyesfajta hozzászólás. Azt sem írtad oda hogy FPS vagy MMO játék kell?! (keress rá googleba mit jelent ha érdekel.) Egyébként a többi hsz-t is én írtam ,tehát legalább az oltás helyett 1 köszit írhattál volna...
2013. júl. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Abban meg kell, hogy védjem a válaszadót, hogy tényleg kevés infót közöltél.

Wolfensteinhez hasonló de miben?:

-korban?

-gépigényben?

-abban, hogy fps?

Far Cry, Call of Duty4(kevés vér)

Az újabb játékok mind véresek. :-(

2013. júl. 19. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!