Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA San Andreasban hogy...

GTA San Andreasban hogy növekszik a " piros csík " . Vagyis az élet?!

Figyelt kérdés
Tudjátok ami az idő alatt van.. Én végig csináltam a küldetéseket persze csalással.. ez lehet az oka hogy nem növekedett az élet?

2013. júl. 16. 10:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
csalás nélkül vid végig vagy hack al növeld :D
2013. júl. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A jó öreg "hesoyam" mindig megoldotta nálam, az ad életet.
2013. júl. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Fussál sokat és csináld meg a mentős küldetéseket.
2013. júl. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
jaja úgy kell
2013. júl. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 haláloshármas válasza:
hesoyam
2013. júl. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Na az teljesen oke hogy megy fol az eletem .. de a csik az roh*adtul nem hosszabbodik . vegigjatszottam de csalassal. Hesoyam egy csalas amivel noveled az eleted + penz es pancel. ( az ekezetek miatt bocsi, telorol vagyok)
2013. júl. 16. 23:50
 7/12 anonim ***** válasza:
Én úgy tapasztalom hogy a sportolástol(azon belül szerintem fökép a futástól)növekszik a életem meg,egyes mellék küldetésektöl...(gondolok itt pl:a mentöre).Egyszer a grafitis küldetés után rögtön le akkartam fújni a összes grafitit és,futtáskor-mozgáskor(mert vannak nehezen elérhetők is) növekedet a életem. Szeintem a csalástól is füg mert a pénz kódok miatt nem probálod ki a mellék küldetéseket a,jack pat(nem tudom leírni) a,repülö autó,a autó kodok a,repülök.stb nem nagyon futatnak...persze azért nem kell hanyagolni a kocsit se...(bocs a sok helyesírási hibámért)
2013. júl. 20. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

baguvix

cainemvhzc

Örök élet

2013. júl. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

a mentős küldetést kell megcsinálni és az eredeti életértékek az 1,5 szeresére fog ugrani

remélem tudtam segíteni :)

2013. júl. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
a gta san andreas control centert kell feltelepíteni és bekapcsolni akkor maxon lessz a csík én értem
2013. júl. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!