Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudtok nekem mondani jó...

Juzguz kérdése:

Tudtok nekem mondani jó mmorpg játékokat?

Figyelt kérdés
A metin2-őn kívül mert azt ismerem , olyan játékra gondoltam ami magyarul van (tudom nem sok olyan van és a külföldiek általában jobbak, de idegen nyelvből nem vagyok túl jó szóval azért keresek magyar nyelvű játékot) Jah és lehetőleg olyat ami ingyenes.

2013. júl. 16. 14:05
 1/9 anonim válasza:
wow de nem biztos hogy teljesen magyar, [link]
2013. júl. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi és ezt hol tudom letölteni ?
2013. júl. 16. 14:51
 3/9 A kérdező kommentje:
aki esetleg még tud mást is a wowon kívül az ide írhatja :)
2013. júl. 16. 14:56
 4/9 anonim ***** válasza:
A World of Warcraft szerintem egyértelműen jobb, de ha akarsz valami magyart, ott van még a Gates of Andaron is.
2013. júl. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
okés köszi csak nekem annak nem tetszik a minősége a wow hoz meg nem értek még sosem játszottam vele igazából nem is tudok semmit a játékról csak azt hogy baromi sokan játszák meg hogy valamelyik változatért fizetni kell egyszer ajánlot már egyik haverom mondta is hogy mit kell csinállni ahoz hogy ingyen tudjak vele játszani meg valami reamlistet át írni meg ilyenek de én nem értek hozzá sajna ...
2013. júl. 16. 15:00
 6/9 anonim ***** válasza:
Kérd meg valamelyik barátodat, vagy keress rá az interneten :)
2013. júl. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A wow jelenleg a létező legjobb endgame-mel (a maximum szinten elérhető játéktartalommal) és pvp rendszerrel rendelkező mmorpg a piacon. Bárki bármit mond, technikailag nincs jobb nála.

A tauri egy ingyenes tört szerver, amin a Wrath of The Lich King kiegészítő fut. Eredeti szervereken Mists of Pandaria.

Sokak szerint (és szerintem is) a Lich King kiegészítő a legjobb a szériában.

A játék röviden: eléred a 80-as szintet, és egy összetett csapatjáték-orientált rendszer lesz elérhető.

10 és 25 fős dungeon-ök (kisebb pályák, melyek teljesítésével különleges tárgyak, pontok, stb kapható), battleground rendszer zárt és nyílt téren is (tehát akár 40vs40), kereskedés az aukciósházban, szakmák fejlesztése.

Röviden ez a wow.

A játék csak angolul érhető el, de nem kell hozzá nagy angol tudás. Ha kezdő vagy és taurizni szeretnél, akkor kezd a Warriors of Darkness szerveren!

2013. júl. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A játékot innen letöltheted:

[link]

(azért ilyen linket adok, mert a torrentoldalt nem engedi a gyakorikérdések.hu linkelni)

Nem kell telepíteni, csak regisztrálsz a tauriwow.com oldalon és bejelentkezel a wow-ba a regisztrált adataiddal.

2013. júl. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2013. júl. 20. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!