Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Call of Duty World at War...

TangoDown kérdése:

Call of Duty World at War (COD5) PunkBuster (PB) probléma?!

Figyelt kérdés
Először is ott kezdeném, hogy NEM EREDETI! Nem vagyok amatőr, régen már játszottam vele tört szervereken, hibátlanul futott, azonban most feltelepítettem és akármelyik szerverre fel akarok menni (természetesen saját ország) belép a szerverre és egy 30mp-en belül kidob PB hibaüzenettel. PB-t frissítettem, vagy 6 féle CD-kulcsot cseréltem már azt is megpróbáltam, hogy letiltom a tűzfalam sőt, még a pnkbstrA/B.exe fájlokat is megnéztem, hogy engedélyezve vannak-e. Várom az ötleteket :)

2013. júl. 16. 14:47
 1/2 anonim ***** válasza:

tiltsd le a punkbustert...

de ha az sem segít szerintem töltsd le az xfire nevű programot...az arra van kitalálva hogy akinek nem eredeti az is tudjon játszani :D

2013. aug. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De ha letiltom a PunkBuster-t nem tudok PB-s szerókon játszani, az Xfire meg nem talál 1 szervert se.
2013. aug. 28. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!