Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims3 - Ha örökbe fogadok egy...

Sims3 - Ha örökbe fogadok egy lovat (csikót) akkor tök furán viselkedik, mi ez? Magyarázat lent!

Figyelt kérdés
Mikor örökbe fogadok egy csikót, akkor teljesen elromlik, és nem ismerem rajta ki magam. A következőt csinálja: A csikó képére rákattintok, akkor mikor a csajnak a képére kattintok, akkor a paci is kijelölve marad. Van, hogy mind a három családtag úgy marad! És mikor a nőre kattintok, akkor ugyanúgy ki van írva a neve, de a képe a csikó... meg a pasinak is! És összekeverednek azok az érzések (pl.: tiszta ruhák, friss lehelet, pisilnie kell, stb.) középen. Ez meg mi, eddig kétszer történt. De mikor magam csinálom a pacit, akkor normális! ??? bocs, hogy érthetetlenül írtam, ha kéritek akkor leírom érthetőbben... :/ Előre is köszi a válaszokat!

2013. júl. 16. 15:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem használtál benne csalást(kódot)?
2013. júl. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Van egy amit mindig szoktam, azzal nincs baja. De mikor másodszorra volt ez, akkor kipróbáltam egy másodikat, és azt nem ismerte fel... Lehet hogy attól van baja? Meg mindig le is áll mielőtt játszhatnék velük... Jesszus, és ha attól van akkor mit csináljak vele? :o
2013. júl. 16. 17:41
 3/3 A kérdező kommentje:
Jaj de jó, most frissítettem a játékot és órákat játszottam, szóval nem a kód miatt volt!
2013. júl. 16. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!