Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ps4-re megfognak jelenni a...

Ps4-re megfognak jelenni a god of war előző részei?

Figyelt kérdés
Xboxom van tehát nem tudok játszani god of warral, de egy barátomnál kipróbáltam és nagyon megtetszett. Tehát most nagyon kíváncsi vagyok hogy meg fognak-e jelenni az 1-től az Ascension-ig ps4-re vagy ne is számítsak rájuk :(. Ha nem fognak megjelenni akkor is ps4-nél maradok, de azért jó lenne ha ehhez is csinálnának majd egy god of war saga-t mint ps3-hoz.

2013. júl. 17. 15:03
 1/9 anonim ***** válasza:
nem fognak max lesz ha lesz új god of war az fog jönni rá
2013. júl. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ohh :( kár akkor...
2013. júl. 17. 18:47
 3/9 XenoMorph ***** válasza:

nemhiszem, de a ps3-ba is volt már olyan hogy vitte a ps2-es játékokat, tehát nem kizárt hogy a ps4 vinni fog ps3-mat.

(lehet hülyeséget írtam.:D)

2013. júl. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

elvileg vagy az lesz hogy vinni fogja a lemezt vagy lesznek "átportolások" és psnről megveszed

[ezt a 2őt mondják a leggyakrabban én sztem inkább a 2ikat fogják csinálni.]

2013. júl. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2013. júl. 17. 22:48
 6/9 TaKy99 ***** válasza:

Nem valószínű a PS4-re portolás.

Egyszerűbb és logikusabb számukra Gakai stream-ben játszhatóvá tenni a PS3-as gémeket.

Sajnos pontos listát még nem közöltek, hiszen a Gakai PS4-re csak 2014-ben indul.


forrás: [link]

2013. júl. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
na jó összezavarodtam xD akkor nem lesz portálás hanem steamről kell megvennem majd ps4-re?
2013. júl. 18. 13:22
 8/9 anonim ***** válasza:
majd valami lesz :D
2013. júl. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Sterling450 ***** válasza:
Lesz God of War "Saga" PS4-re de csak a Gaitaki (lehet, hogy rosszul írtam) rendszerén keresztül, magyarán megveheted majd a PSN-ről. Csak tisztázásképp írtam.
2013. júl. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!