Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Cáll of Duty 5 World at War...

Cáll of Duty 5 World at War ps3 trófeák?

Figyelt kérdés
Csak velem akarja meg vettetni a mappack 2-3 mát a platinumhoz?

2013. júl. 17. 20:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehetetlen, az összes játék platinumját meg lehet szerezni mindenféle DLC és kiegészítő nélkül, ez szabály, nem lehet megszegni.
2013. júl. 18. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A DLC-hez tartozó trophy-k nem kellenek (szerintem) a platiná-hoz. Szerintem ha minden másikat megcsinálod a Dlc-s tróphy-kon kívül meg adja a platinát.
2013. júl. 18. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Csak a tobbinél ha kockát ha megnyomom akkor behozza hogy melyik trófeák dlc ések és melyik az eredeti itt meg nem.
2013. júl. 18. 13:50
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem teljesen értem mit írsz, de itt meg tudod nézni a trófeákat, hogy mi az ami az alapjátékhoz tartozik (és elég a platinumhoz) és mi az ami csak DLC: [link]
2013. júl. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

ok kösz de mit nem értettél azon amit irtam

Ha meg

2013. júl. 18. 18:45
 6/9 A kérdező kommentje:
Ha meg nyitsz egy trófea rendszert akkor és megnyomod a kockát akkor szét választja a dlc-és trófeákat a az eredeti trófeáktól.
2013. júl. 18. 18:46
 7/9 A kérdező kommentje:
És az COD 5 nél ezt nem tette meg ezért kérdem de amugy kösz a választ.
2013. júl. 18. 18:46
 8/9 anonim ***** válasza:

#6


Ja így már értem. Ezt nem tudtam, pedig elég egyértelmű, hisz filmeket meg zenéket meg mindent szétválaszt különböző feltételek szerint ha megnyomjuk a négyzetet (ja és négyzetnek hívják azt a gombot, nem kockának, hisz a kocka az egy térbeli alak).

2013. júl. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ok bocs
2013. júl. 19. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!