Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraft 1.6-ba a lóvat hogy...

Minecraft 1.6-ba a lóvat hogy kell irányitani?

Figyelt kérdés
minecraft,pc,szorakozás,játék

2013. júl. 18. 10:20
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
A magyar helyesírás szabályai című könyvvel. Amúgy asszem pecabotra szerelt répával.
2013. júl. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
az a malac, be kell fogni, majd simán nyilakkal lehet vele menni
2013. júl. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Egy ork ***** válasza:
68%
Csak akkor enged menni, ha be van törve! (ha be van törve, akkor meg tudod nézni az inventory-d) Olyankor tegyél rá nyerget! (Egyébként nem tudom hogyan lettem minecraft szakértő, ha még nem is játszottam rajta.. )
2013. júl. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 AvatarAtt válasza:

Hát igazából egyik sem jó válasz.

1.6.+-tól a attól függően, hogy sima minecraftos ló, vagy MO'C-s lóról van szó, más-más dolgot kell csinálni a lovakkal, hogy irányíthasd.


Sima minec-os lovat:

-Búzával, vagy almával lehet szelídíteni, míg szívecskét nem látsz, vagy betöröd a jobb klikkes rákattintással, addig míg szívecskét nem látsz. Ha ez meg van jobb klikkel rá tudsz ülni, de még nem irányíthatod. Inventoridból rá tudsz tenni nyerget, páncélt. Ha jól tudom a minés lóra sima nyereg kell, és már mehetsz is


A MO'C ló megszelidítése ugyan ez a módszer, fent leírt. Viszont más a nyerge, az új típus és Őket utána tudod irányítani.


Az hogy melyik ló melyik, pedig a kidolgozottságán tudod megállapítani. A kidolgozottabb, szebb lovak a MO'C-s lovak. Főleg a szemükön látszik és a sörényükön a különbség. Remélem ez segített.

2014. febr. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Úgy lehet,hogy felnyergeled és a nyilakkal,mert ha nyereg nélkül ülsz fel a lóra akkor a ló irányít téged,tehát akkor nem irányíthatod.😊 Remélem,hogy segítettem.
2016. máj. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!