Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » WoW-ban már nem is játszható...

WoW-ban már nem is játszható az előző kiegészítők sztorija?

Figyelt kérdés
Csak azért mert sok helyen valami hasonlót olvastam ,pl a WotLK sztorija már nem is játszható azért mert mondjuk a Mop vagy a Cata már eleve később játszódik? Szóval a lényeg: A MOST REGISZTRÁLT JÁTÉKOSOK MÁR NEM IS JÁTSZHATJÁK AZ ELŐZŐ KIEGÉSZÍTŐK SZTORIJÁT? VAGY van valami hogy milyen időközönként kell őket felrakni vagy hogy is van ez? :D

2013. júl. 19. 00:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem vagyok nagyon otthon a WoW témákban havi 1-2x játszok, szóval ha rosszat írtam bocsi.

Na én úgy tudom, hogy az eredetin mindig a legújabbat játszhatod, de tört szervereken a régebbieket is.

2013. júl. 19. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Rendben köszi, de akkor a kiegészítőkkel jött instákat még lehet? vagy azt is csak tört szeron?
2013. júl. 19. 02:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Tartalmat nem vesznek ki, csak átalakitanak, maximum pár event alkalmából elérhető itemet, questet szedtek ki. Szerinted hogyan jutnál lv 90re ha kihagyod a questeket 70-80 között? Az egy dolog, hogy nevetségesen könnyű lesz a régi tartalom ahogy megy az idő, de ettől függetlenül bent van. Egyenként telepíteni nem tudod a cuccokat, mert csakis az aktuális verzióval tudsz játszani eredetin. Szerintem te inkább próbáld ki a wowot törtön, mert lehet csak pénz kidobás lenne neked. (tudom, hogy a mondandóm veteránok számára több sebből vérzik, de egy leendő játékosnak szerintem lefedi a valóságot.)
2013. júl. 19. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az alapsztori mindig elérhető marad, az instanceok és a raidek is. Ahogy írták, van amit átalakítottak, pl. egy-két raidet volt, hogy felskáláztak magasabb szintre, egyszerűsítettek egy bonyolult dungeont, követelményeket kivettek, stb.

Kétféleképpen kerülhetnek ki bizonyos dolgok a játékból: a játékmechanizmus már nem engedi meg a szereplésüket. Például olyan tárgyak, melyek nagy patchek vagy kiegészítő alkalmával "szürkévé" (használhatatlan, trash) vállnak. Mikor a Cataclysmben átalakították a fejlődős zónákat, akkor is az volt a cél, hogy azokat a karaktereket, akik már végeztek az ottani tartalommal ne érintse a dolog, de az újjaknak élvezetesbb legyen a játék.

A másik, hogy world eventhez kapcsolódik a dolog. Ez is általában nagy patchekkel vagy kiegészítőkkel eggyüt jár. Az alapjátékban például volt egy esemény, melynek során Ahn'Quiraj kaput kellett kinyitni és ehhez itemeket gyűjteni az egész szervernek: ez értelemszerűen már nem elérhető, mert csak ott és akkor volt aktuális. Ilyen még a Scourge Invasion, a Dark Portal nyitása, az Olimpia vagy Deathwing megjelenése a Cataclysmben. Értelemszerűen nincs értelme őket benthagyni a játékban, ha már továbbhaladott a fő cselekményvonal, ennek ellenére újjabban az a trend, hogy külön phasekben a lehető legtöbb loret és questet próbálják meghagyni a készítők. Mondjuk nem hiszem, hogy nagyon hiányát érezné bárki is ezeknek az elvett tartalmaknak, így is bőven van mit csinálni, hátrányod meg nem származik belőle, mert max. feats of strength achievementnek jó a dolog.

2013. júl. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Kösz mindenki , még egy kérdésem lenne...

Ha én eredetibe csinálok egy karit , akkor azzal a karival játszhatok tört szerokon is , vagy azokra új karit kell kezdenem mivel hogy nem ugyanaz a szerver, és a tört szerok között hogy megy ez?

2013. júl. 19. 20:49
 6/7 anonim ***** válasza:

A tört szervernek semmi köze az eredetihez, úgyis kezelhetnénk, mintha más játék lenne. Tulajdonképpen az is, mert bár ugyanabból a fájlokból dolgozik, a tartalom egy házilag összegányolt valami.

A karaktereddel a Blizzard szerverein minden tartalom elérhető a legutolsó patchig hiba-mentesen, népes, aktív közösséggel minden szerveren. Persze, van egy-két kissebb populációjú realm is, de még ezeken is nagyságrendekkel több ember játszik, mint törtön. Másrészt a törtön soha nem lesznek cross-realm területek, battlegroupok és virtual realm amit a következő patchtől ígérnek.

Szóval törtön nem tudod mozgatni a karaktered. Eredetin meg igazából szükségtelen, de ha mégis kéne, van rá fizetős lehetőség vagy néha ingyenes. Ugyanakkor szerintem érdemes minden fajt és kasztot kipróálni, tehát több karaktert is indítani - évekbe is tellhet, míg végigzongorázd mind, de hát ez a játék varázsa :D

2013. júl. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ja énis valami hasonlót sejtettem, am a kérdést is azért irtam ki mert az utóbbi napokban utánakutattam a wow nak hogy miért is ilyen jó meg minden és két nap alatt meg is találtam a választ, mert kb 2 éve már megvan dvd n a játék és gondoltam ha sikerül "megfognia" akkor lehet kipróbálom ééés sikerült :D
2013. júl. 20. 00:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!