Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A 2. epizódban hogyan írassam...

A 2. epizódban hogyan írassam alá Castiellel az igazolást?

Figyelt kérdés
Már mindent megpróbáltam mostmeg egyszerre csak minden eltűnt! Mármint nem szó szerint de most bárhová megyek nem találok senkit. Segítsetek lécci.

2013. júl. 19. 23:17
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha még egyszer valaki Csábításból jeles kérdést tesz fel....
2013. júl. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
27%
már a faszom tele van vele hogy már a csapból is ez folyik ... -_- MIVAN EZ VÁLTOTTA A MINECRAFT ŐRÜLETET?
2013. júl. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
13%

Nem is az, de RANDIJÁTÉK?! WTF?!

Már luxus a valóságban randizni? Az még oké, hogy FPS, meg Forma1, mert nincs kedvem magam kinyíratni, de hogy randijáték...

2013. júl. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
MI A BAJOTOK EZZEL? Azt kérdez amit akar, és szerintem nem pasik véleményére kíváncsi, legfeljebb azokéra, AKIK JÁTSZANAK ÉS TUDJÁK A MEGOLDÁST!
2013. aug. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kétféleképpen lehet.

Vagy rohangálsz, és elvesztesz egy csomó akciópontot, de Cas nem írja alá, vagy ha igen akkor is csak nehezen, és utána még keresd Natanielt aki eltűnik, vagy válaszd az egyszerűbb megoldást.

Udvaron találkozol Kennel, odaadod neki, és bár Castiel széttépi, de csak 2 ap-t vesztesz. Ugyanem magadra haragítod Cas-t, meg Natanielt is, de nem vészes, viszont játszhatsz tovább.

Én a 2. variációt választottam.

2013. nov. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

1. én is itt ragadtam le, de szentem jó ötlet az előttem lévőé

és 2. ha nem tetszik valakinek ez a játék, akkor nem olvasgasson ilyen kérdéseket, és ne válaszoljon rájuk ok???!!!!

2014. szept. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ez olyan hülyeség, milyen Castiel, annyira nem kéne odaát függőnek lenni, figyelj Castiel az egy angyal, miért kérsz tőle igazolást?
2015. jan. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!