Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends ugráló fps?

Párna kérdése:

League of Legends ugráló fps?

Figyelt kérdés
Sziasztok lenne egy olyan idegesítő problémám, hogy lolozás kb első 10-15 percében rendesen lagg nélkül tudok játszani stabil 60 fps-sel, de valami történik ugrik egyet a képernyő vagy befagy 1 mp-re és utána lemegy 5!!-10 fps-re és végig így lesz.. Más játék nem csinálj ezt csak a Lol. Mi lehet a baj? Lehet tenni ellene valamit?

2013. júl. 20. 17:10
 1/5 anonim válasza:
Nekem is igy van de nekem elég fos gépem van.
2013. júl. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát nekem egész jó gépem van.. Neked van valami megoldás rá?
2013. júl. 20. 19:51
 3/5 anonim ***** válasza:

Esetleg vedd lejjebb a grafikát?

(Ha max-on van, és lerakod normalra, és már csak 20 ra ugrik le, akkor tedd lowra, ha úgy sem jó, akkor very lowra!) Szerintem lehet driver probléma is! Én még soha nem tapasztaltam ilyen problémát, a régi gépem tiszta vírus volt, úgy játszottam állandó 15-20 fps-el minimumon! A mostani gépemen sem volt még ilyen!(Bár mostmár 60 fps, Very High-on, már csak egy Full HD-s monitort kellene szereznem a videókártya mellé :) )

2013. júl. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Mykola ***** válasza:

Sajnos nem tudom mi lehet a gond.

Én ablak módban játszok és azt vettem észre, hogy akkor csökken az fps-em (60-90-ről , 10-20-ra) ha valamilyen alkalmazás felugrik az asztalon, úgy mint a skype, jelez hogy valaki újra online vagy mint a torrent hogy letöltött valamit. Én ezeket ki szoktam kapcsolni és az segít. Próbáld ki egy custom játékban, figyeld meg hátha neked is ez zavar be.

2013. júl. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
www.youtube.com/watch?v=S38wdJ3oEF8&feature=youtu.be hallod ez k*baszott jó most probáltam ki lvl 10 ig kell felvinni azt kapsz KVA SOK RP-T szóval mek 1 menetet az uj Spirit udyrral,v menjek inkább Luciannal?
2013. júl. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!