Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Empire Total Warban melyik...

Empire Total Warban melyik frakcióval érdemes játszani?

Figyelt kérdés
Nektek melyik a kedvencetek, melyikkel a legkönnyebb és a legnehezebb? És melyik nyújtotta számotokra a legnagyobb játékélményt? Részletezzétek tapasztalataitokat.

2013. júl. 20. 20:31
 1/2 anonim ***** válasza:
hollandok jok mivel ott vannak mar alapbol ,keleten , europaban , es az uj vilagban is . oket ajanlom
2013. szept. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szerintem a legjobbak a franciák és az angolok, mert sok gyarmatuk van, gazdagok, sok katonát és hajót tudnak képezni, valamint mindkettő sokfelé tud terjeszkedni.

A másik nagyon jó frakció a poroszok, mert 2 nagyvárossal kezdenek ami jó , mert sok katonát tudnak képezni,sok a külvárosuk,és gazdag a két tartományuk. Sokfelé tudnak terjeszkedni( német államok gyengék,szétszórtak, lengyelek gyengék, osztrákok még gyengébbek). (Én ezekkel a frakciókkal már meghódítottam a világot , tehát őket javaslom a legjobbaknak.)

A hollandok rosszak, mert hiába gazdagok én 30 kör alatt összeomlottam normálon, mert a franciák erősek, agyarmataimat elfoglalták a spanyolok, indiában meg a maratha konföderáció.

az oroszok gyengék mert óriási távolságok, erős szomszédok ( svéd,lengyel) , rossz utak, fejletlen gazdaság, szegénység, lassú technikakutatás.

svédek jók, erősek , van bennük fantázia, csak a poroszok, lengyelek, oroszok , angolok együtt erősek ellenük.

A lengyelekkel éppen most kezdtem a kampányt és jók, a lengyel-porosz-osztrák területeket uralva nagyon erősek lesznek.

Az osztrákok a leggyengébek özép-eu-ban, de meg lehet velük ugyanúgy hódítani közép-eu-t csak nehezebb.

A spanyolok, ha megszerezték egész közp-amerikát, portgáliát, afrikát és az USA területét nagyon erősek lesznek. plusz nagyon erős flottájuk van, így anglia vetélytársai és tudnak sok elefántcsontot hozni.

Az usával még ne próbáltam, de meg lehet velük hódítani egész Amerikát, és akkor egyedül exportálod a dohányt, cukrot stb. Ez óriáds bevétel plusz amerika összes tartománya óriási adóbevétel is , a sok kikötő=a legerőseb flotta, óriási kereskedelem. Ezután meg lehet EU és India ellen vonulni.

A törökök már gyengk, de fel lehet erősíteni őket, mert a janicsárok a legjobb katonák a világon, így meg lehet velük hódítani ausztriát, perzsiát, indiát,afrikát,meg a lengyel-porosz területeket.

És végül a maratha konföderáció:

Velük a legkönnyebb hódítani az elején. Egész india uralma=óriási adóbevétel, sok kikötő,tea cukor és fűszerültetvének valamint sok kereskedelem(elefántcsont) és a nagy terület egyenlő sok iskolával, vagyis mindent ki lehet velük gyorsan kutatni.

2013. nov. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!