Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Pokerstars multi account?

Pokerstars multi account?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szóval nekem van/volt egy számlám Xy néven amit ideiglenesen befagyasztottak, és azzal az indokkal tudnák a fagyasztást feloldani ha bizonyítanám létemet , személyi igazolvány stb... .

Nos mivel kiskorú voltam, ezt ugye nem mertem megcsinálni, de most, hogy nagykorú vagyok még most sem , mert ugye a születési dátum nem egyezik , így az az 1 megoldás maradt , hogy csinálok egy 1 új számlát, de azt meg nem hiszem, hogy díjaznák.


Valami tipp vagy teendő?


Köszönöm a válaszokat!



2013. júl. 21. 14:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy engedik, de írj az ügyfélszolgálatuknak hogy töröljék a régi regisztrációdat.
2013. júl. 22. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia!

Közben megoldódott a probléma? Vagy mit csináltál?

Nekem is most ugyanez a dilemmám, bár nekem nincs befagyasztva a számlám, csak szeretnék tiszta lelkiismerettel játszani végre. De arra jutottam, hogy inkább töredelmesen bevallom az ügyfélszolgálatosnak, és egyben fel is töltöm a dokumentumaimat. Pénz úgyse maradt a számlámon, azt nyilván elvennék. De részletesebb leírást nem találtam, hogy milyen következményeket von ez maga után. De gondolom sokan vannak így ezzel, így reménykedem, hogy egy ejnyével megúszom, és mehet tovább.

2013. dec. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem engedni fogják a régi acc törlését főleg ha kérés nélkül el is küldöd az okmányokat.Annette Obrestad is 15 évesen kezdte onlinepóker karrierjét és megtarthatta a milliókat amit 18 éves koráig nyert ;)
2013. dec. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!