Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valakinek nincs kedve velem...

Fetya1010 kérdése:

Valakinek nincs kedve velem videózni? Youtube on akarok egy csatornát csak még nincs sok ötletem. Jólenne valaki akivel tudok CoD 4 ezni multin vagy valamit. :D

Figyelt kérdés

2013. júl. 21. 16:20
 1/3 anonim ***** válasza:
És jön még egy! Minek kell 10000 ugyan olyan magyar csatorna? Nem lehetne már valami egyedit végre? Mindenki csak gameplay, gameplay, gameplay, gameplay, gameplay, gameplay, gameplay, gameplay, gameplay, gameplay. És ez megy az egész YouTube- on. Ha meg ötleted sincs akkor minek?
2013. júl. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
én egy olyan csatornát tervezek amiben mindenre kiterjedő videók, hanganyagok szerepelnek. Ezúton csak felvetettem annak lehetőségét hogy lehetne gameplay oz ni is... de mivel nincs kivel edíg ezért tettem fel ezt a kérdést és hogy nincs ötletem az a játékok gameplayek tekintetében van jelen. Úgyhogy ezt a kérdést csak azért tettem fel, hogy valaki segítsen ilyen téren. De azért kösz a "válaszod"
2013. júl. 22. 00:59
 3/3 watafaka válasza:
én mennék ha lehet még jelentkezni
2013. júl. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!