Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Vettem használtan egy Xbox360S...

Vettem használtan egy Xbox360Slimet, és Freestyle Dash van rajta + RGH, emagyarázná valaki, vagy linkelne egy olyan magyar oldalt, ahol minden egyes pontot leírnak az RGH-ről?

Figyelt kérdés
Nagyon, de nagyon nem értek az RGH-hoz, ezért kellene bármilyen segítség, ami pontos és érthető :)

2013. júl. 21. 21:51
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Ha nem értesz hozzá vehettél volna piszkálatlan gépet is, abba csak berakod a játékot és máris működik...

Pont olyanoknak találták ki, akik nem értenek hozzá, csak játszani szeretnének.

Innentől kezdve meg így jártál.

2013. júl. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem értek hozzá, de ne haragudjal már rám légyszíves,hogy nem úgy szülöttem, hogy pontosan tudom, hogy hogy kell egy FSD3-mas ,RGH-s Xbox-ra rátenni a játékokat...

Másodszor pedig nem fogok költeni rengeteg pénzeket játékra, ki akartam próbálni ezt is... Eddig volt egy Falconos Premiumom,ami állandoan 3LED-es lett, pedig még ki sem votl flashelve, csak eredetikkel játszottam rajta...

Harmadjára pedig nagyon ezt ajánlotta az eladósrác, pedig mondtam neki, hogy nem értek hozzá, de ő állította, hogy nagyon egyszerű, csak járjak utána neten(na ezt teszem most itt,ezen az oldalon)

Ja és ne te mondd már meg, hogy mire költöm a pénzemet és milyen konzolt vásárolok és ha nem tudsz értelmesen válaszolni ne tedd.. ne! Senki nem kíváncsi rá...

2013. júl. 21. 23:19
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

"Nem értek hozzá, de ne haragudjal már rám légyszíves,hogy nem úgy szülöttem, hogy pontosan tudom, hogy hogy kell egy FSD3-mas ,RGH-s Xbox-ra rátenni a játékokat..."

Félreérted, egyáltalán nem ezért haragszom.


"Másodszor pedig nem fogok költeni rengeteg pénzeket játékra, ki akartam próbálni ezt is..."

Akkor mi a fxsznak vettél konzolt? Ez nem egy olcsó vagy ingyenes hobbi.


"Eddig volt egy Falconos Premiumom,ami állandoan 3LED-es lett, pedig még ki sem votl flashelve, csak eredetikkel játszottam rajta..."

Akkor főleg hülye vagy, mert nyilván volt egy rakat eredeti játékod, csak 1 Slimet kellett volna venni hozzá és máris játszhattál volna normálisan.


"Harmadjára pedig nagyon ezt ajánlotta az eladósrác, pedig mondtam neki, hogy nem értek hozzá, de ő állította, hogy nagyon egyszerű, csak járjak utána neten(na ezt teszem most itt,ezen az oldalon)"

Btw, az utánajárás azt jelenti, hogy utánaolvasol, nem azt, hogy tárt karokkal, nyitott szájjal várod, hogy valaki a szádba rakja a megoldást.


"Ja és ne te mondd már meg, hogy mire költöm a pénzemet és milyen konzolt vásárolok és ha nem tudsz értelmesen válaszolni ne tedd.. ne! Senki nem kíváncsi rá..."

Mi az, hogy mire költöd a pénzedet? Milyen pénzedet? Te itt most ellopni akarod a játékokat, nem megvenni... Jobb helyeken ezt nem pénzköltésnek hívják...

2013. júl. 22. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

"Akkor mi a fxsznak vettél konzolt? Ez nem egy olcsó vagy ingyenes hobbi"

-Mivel szeretnék játszani, másodszor pedig nem azt mondtam, hogy nem költök rá,mert eddig összesen már 150 000felett járok csak a 2 konzolt nézve... úgyhogy SŐT...


"Akkor főleg hülye vagy, mert nyilván volt egy rakat eredeti játékod, csak 1 Slimet kellett volna venni hozzá és máris játszhattál volna normálisan. "

-Nem volt egy rakat,de volt egy pár... DE RÉGIEK... Meguntam őket... Nekem te ne mondd,hogy pár db jtékkal játszol folyton 5-6éven keresztül... jó, hogy nem aszmondod,hogy te még az 1900-as években kiprobáltad a Tetris-t és az neked elég... -.-'


"Btw, az utánajárás azt jelenti, hogy utánaolvasol, nem azt, hogy tárt karokkal, nyitott szájjal várod, hogy valaki a szádba rakja a megoldást. "

-Milyen számba rakják már a megoldást? Rengeteg helyen írtam ÉS SZERINTEM EZ AZ OLDAL IS ARRA VAN, hogy kérdezzenek,SZERINTEM,majd válaszoljanak(csak ez neked nem megy..) Vagy mire gondoslz,hogy bejárom a fél várost és papircetlivel és felirogatom amiket mondanat? vagy hirdetést adok fel az ujságban?-.-


"Mi az, hogy mire költöd a pénzedet? Milyen pénzedet? Te itt most ellopni akarod a játékokat, nem megvenni... Jobb helyeken ezt nem pénzköltésnek hívják..."

-Máosdszor pedig nemellopom, csak kiprobálom,honnan tudod, hogy nem veszem meg utána eredetibe?(egy demobol nem jön át az egész játék érzése..)NEM a játékokról volt szó,hanem a KONZOLról,akkor mit is akarok ellopni?


Ja és szóval akik RGH-znak azok lopnak szerinted.. magyarul minden RGH-s fazont elítész,több százezer embert... Nem semmi, hogy te így megítéled a világot, és osztod mindenkinek az "észt" :)

2013. júl. 22. 09:41
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

"Máosdszor pedig nemellopom, csak kiprobálom,honnan tudod, hogy nem veszem meg utána eredetibe?(egy demobol nem jön át az egész játék érzése..)NEM a játékokról volt szó,hanem a KONZOLról,akkor mit is akarok ellopni?"

Jajj, azért ennyire ne nézz már mindenkit hülyének...


"Ja és szóval akik RGH-znak azok lopnak szerinted.. magyarul minden RGH-s fazont elítész,több százezer embert... Nem semmi, hogy te így megítéled a világot, és osztod mindenkinek az "észt" :)"

Igen. Ugyanúgy lopás, ahogy a Flash-elés, meg JTAG-olás, vagy az ha megkajálsz egy étteremben és fizetés nélkül lelépsz.

Mindegyik esetben olyan javakat veszel magadhoz, amit nem fizettél ki, nincs hozzá semmi jogod, igen, ezt hívják lopásnak.

2013. júl. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem nézek hülyének senkit, én ezt teljesen komolyan mondom :)

Másik, hogy a világ leggazdagabb embereit neharagudj, hogy én "meglopom" azzal, hogy RGH-s a gépem, meg ez is micsoda, hogy ha nicns pénzem ne vegyek konzolt? Ne élvezhessem ki amit az nyújt?

Jó hogy nem azt mondod, hogy ha nemtudom olcsóbban megvenni a ruhát,pl csak piacon és nem a Gucci boltban, akkor inkább ne járjak ruhába .. nevetséges dolgoat írsz :D

Egyébként a többire miért nem válaszolsz?:)

(Ja, és még MINDIG nem kaptam választ a kérdésemre ebben az egészben ez a komikus... :D)

2013. júl. 22. 10:57
 7/7 anonim válasza:
88%

A lényeg, hogy a boot idő általában változó szokott lenni. Bár ez alaplap függő is.

A legfontosabb gondolom számodra a játékok felvitele a gépre... Minden GOD formátumú játékot rá lehet tenni. Csak FAT32es adathordozót vesz észre. A játékokat 2 helyre szokták rakni. A rendes god formátumú játékokat a hdd1/content/0000000 mappába kell tenni. A játékok fájljai mindig számos-betűs mappában vannak itt. Ezt a másolást amúgy a beállítások/ fájlkezelőben tudod megtenni. Valamint az ISO/DVD-ket kilehet bontani egy spec programmal. Ezt PC-n kell elvégezni. Ennek a neve xbox image browser. Amiket ezzel a programmal bontasz ki, azt a hdd1/games mappába kell rakni. De ezen az oldalon biztos szívesen segítenek még: www.xboxklub.hu ... és töltsd le az itt lévő fájlt: [link] Ez mindent tartalmaz szinte, amit tudni lehet az RGH-ról. Remélem tudtam segíteni.

2013. júl. 23. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!