Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Olyan laptopra amibe nem...

Olyan laptopra amibe nem lehet CD-t rakni lehet SIMS2-t tölteni?

Figyelt kérdés

2013. júl. 22. 00:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Heló!


Tedd rá egy pendrivera, vagy hordozható merevlemezre, másold fel a telepítőt a biztonság keedvéért a gépre és telepítsd.

2013. júl. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
nemfogja úgy kérni a CD-t?
2013. júl. 22. 10:37
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem, dew a legjobb lenne úgy leszedni, hogy daemon toolsal kelljen betöltened. A végén kérheti a CD-t, de akkor kell crackelni, ugye, és kész.
2013. júl. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

De fogja.

Töltsd le hozzá noCD modot, akkor nem fogja. Google-be írd be angolul vagy az utoljára telepített nagy kiegészítő nevét és, hogy noCD mod, vagy pedig a Mansion and Garden noCd, ha feltetted a Paloták és Parkokat.

Utóbbihoz itt van ez: [link] Vagyis, ha a P&P megvan, akkor ezt szedd le, én is ezt használom. (De egyébként eredeti játék, csak így kényelmesebb)

Ezen az oldalon lehet, hogy a többi játéké is fenn van.

2013. júl. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Bocsi, nem láttam még a crackelős hozzászólást.

De egyébként szerintem akkor is kéri a CD-t, ha az eredetit másolja fel, de akkor is csak crackelni kell, és jó.

2013. júl. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
de nekem az alapjáték sincs telepítve, azt is tudom ezzel a noCD-s móddal telepíteni?
2013. júl. 24. 00:31
 7/13 anonim ***** válasza:
Azzal nem, amit linkeltem, de ha megkeresed a noCD modját, akkor azt is tudod használni ezzel a módszerrel.
2013. júl. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Sikerült letöltenem az alapjátékot, de azt írrta nem kompatiblis az eszközzel, erre is kerestem a neten megoldást, de még ígysem sikerül elindítanom.

Ebben valahogy tudnátok segíteni?! (Windows 7-et használok.)

2013. júl. 25. 12:33
 9/13 anonim ***** válasza:

Feltelepíteni engedte, vagy már a telepítésnél elakadt?

Vagy csak elindításnál írja ezt ki?

Win 7-en működnie kellene egyébként, nekem is az van mindkét gépemen.

2013. júl. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
telepíteni nem engedi
2013. júl. 26. 17:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!