Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » PS4-emet monitorral szeretném...

PS4-emet monitorral szeretném használni, hogyan tudok hozzácsatlakoztatni egy hangfalat?

Figyelt kérdés
LG IPS236V-PN típusú monitorom van, aminek nincs beépített hangfala ( [link] és a hátulján csak egy fejhallgató csatlakozó van. Hangfalamnak ugyanilyen Jack csatlakozója van. Tehát hogyan lehet megoldani, hogy csatlakoztassak egy hangfalat?

2013. júl. 22. 16:05
 1/9 A kérdező kommentje:
2013. júl. 22. 16:09
 2/9 anonim ***** válasza:
még megse jelent
2013. júl. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nemmondod.
2013. júl. 25. 19:18
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyszerű. Bedugod a hangfalat. Nekem is PONT ugyan így van, csak PS3-al. Ennél ugye a bemenet mindegy, csak HDMI legyen, úgyhogy a PS4-nél is működnie kell.
2013. júl. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! És működi fog a hangfal, ha a fejhallgató csatlakozójába dugom? Mert ugye előző generációnál megoldották mert volt AV csatlakozó amibe bele lehetett dugni egy átalakító segítségével, de az újakon már nincs AV csatlakozó, és nem hiszem, hogy működne így a hangfal vagy lehetséges, hogy addig csinálnak valami más típusú átalakítót is? Írtam már a PS ügyfélszolgálatnak is, de egyelőre nem válaszoltak. Ha valaki tud valami újat elég fontos lenne, mert ha nincs hang akkor nem rendelném elő.
2013. júl. 27. 20:49
 6/9 anonim ***** válasza:
De, ha a hangfalad aktív hangfal. (márpedig az, ha átalakítóval működött) ugyan az a jel jön a hdmi kábelben mint az av-ben, már ami a hangot illeti.
2013. júl. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Tény a HDMI kábel átviszi a hangot is, a hangfalam nem tudom, hogy aktív hangfal-e egy régi egyszerű Kolink típusú. Szerintem félreértettél, nekem nem volt előző generációs konzolom, csak láttam videókat a YT-on, ahol meg tudták ezt csinálni, mert már keresgéltem a neten ezzel kapcsolatban, de még nem találtam semmit. A miatt aggódok amit látsz az általam belinkelt képen. Ugyanis a monitorom hátulján kék Jack van mellette egy fejhallgató szimbólum és a hangfal Jack színe pedig zöld tehát feltételezem, hogy nem kompatibilis egymással. Gondoltam arra is, hogy megnézem működik-e ha a gépem kötöm HDMI-vel hozzá a monitoromhoz és a hangfalat pedig a monitorba, de nincs HDMI kábelem és akkor mégis hogyan kapcsolódna a hangkártyához?
2013. júl. 27. 21:05
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha a géphez kötöd, szerintem úgy nem lesz hangod. De hidd el, működni fog. Ilyen szempontból ugyan olyan lesz a 4 mint a ps3, és annál működik.
2013. júl. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a válaszokat. Ha megtudsz valami újat leírhatod.
2013. júl. 27. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!