Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Eredeti játék telepítése...

Eredeti játék telepítése végén azt írja ki, hogy helyezze be az eredeti cd-t. Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
2013. júl. 22. 21:29
 1/2 Lord Keri ***** válasza:
Ha eredeti a játék és mégse fogadja el a gyári cd-t, annak az lehet az oka, hogy annyira jó a másolásvédelem a játékban, hogy még az eredetit is másoltnak hiszi. Sajnos én is belefutottam már ilyesmibe, én felhívtam a magyar forgalmazót és elmondtam a problémám, mondták, hogy tudnak róla, bizonyos optikai meghajtók esetében előfordul ez a hiba, bevittem hozzájuk a lemezt és visszaadták a pénzt! :)
2013. júl. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mondjuk az a vicces, hogy én kb két hete sikeresen felraktam egy torrenteset. Két ezer volt, nem is inkább a pénzt sajnálom, mint azt, hogy nem tudok vele játszani. Bevinni meg nem hiszem hogy tudnám, mivel kisvárosban lakom, nem hiszem, hogy lenne rá alkalmam. Remélem van más megoldás is. :( köszönöm válaszod.
2013. júl. 22. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!