Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ki mit gondol a Last of us...

Ki mit gondol a Last of us nevű játék történetéről?

Figyelt kérdés

2013. júl. 23. 15:23
 1/3 kiss oliver ***** válasza:
100%
ez csak az én véleményem, kezdjük az elején nagyon sok játék tetszik, sok kedvencem van god of war, uncharted sorozat, infamous, killzone stb stb stb, de a LAST OF US nagyon nagyott üttöt bennem a történet maga fenomenális,a játék menet változatos! kb ugy kell elképzelni mintha összegyurnád a resident evil, im alive, uncharted játékot, mind a három játék a maga müfajában kiválo, de gondold el ha mind a 3ból van a történetben! 3szor vittem végig de még mindig nem untam meg! hidd el ha játékot akkarsz venni szerintem ne hagyd ki! de nézzél rola videokat! vagy töltsd le a demot és meglátod!
2013. júl. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem megvan ez a játék, csak mások véleményére is kiváncsi voltam, hogy mi tetszett a történetben, mi nem. Szóval inkább egy ilyen spoileres választ vártam, de azért ezt is köszönöm.
2013. júl. 24. 21:39
 3/3 anonim válasza:
100%

Egy hétig járt a fejemben a játék :)

A valaha volt legjobb játék szerintem...

A grafika lélegzetelállító,a játékmenet kiválló,multiplayer van benne...

De ami igazán üt az az általad megemlített story... Teljesen emberi és hihetō a karakterek cselekdete és jellefejlōdése... mintha játszanék egy mozifilmmel... A vége pedig zseniális

2013. júl. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!