Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik champet vegyem meg a...

Melyik champet vegyem meg a League of Legendsben?

Figyelt kérdés
Melyiket vegyem meg inkább? Rengar vagy Kha'zix?(jungel)

2013. júl. 23. 17:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Renzix
2013. júl. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Nami the Tidecaller ***** válasza:
Próbáld ki Kha-t,most free,ha tetszik akkor őt.Ha nem akkor várj amíg Gengar nem lesz kipróbálható.
2013. júl. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Dubikah ***** válasza:
Őszintén? Egyiket sem. Jungelba mivel nincs egyikneksem olyan nagy CCje mint pl stun, taunt stb. Ha a 2 közül kéne választani akkor inkább rengar, mert full ferocitin az Eje snaredol. Kha nerfek után nem olyan jó. Én inkább jarvant, hecarimot,nautilust,amumut vinném. Nem hiába instant ban a nagyrésze.
2013. júl. 24. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
most még nem tudok játszani így nem tudom khazix milyen, de rengar megvan és tetszik,nagyon jó jungleös, még nincsenek rúnáim így lassan indulok, meg kezdő is vagyok így nincs jó csapat hogy pulloljon, de nagyon jó, brutál erős ganket tud csinálni, egyrészt nagyon jó sebzése van, a képességei extra bónuszai mind nagyon jó, és láthatatlanul odamegy ráugrik, egyből bedarálja, ha fut belassíthatod, a kedvencem meg amikor bokorban próbál elfutni, mert mindig utánaugrok, ha gondolod hétfőn megírom hogy khazixhez képest milyen
2013. júl. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
vedd meg mindkettöt itt 1 műkődő hack nekem bevált www.youtube.com/watch?v=S38wdJ3oEF8&feature=youtu.be
2013. júl. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Mykola ***** válasza:
Nehogy elhidd a youtube-os csalást. Az egész arra megy ki, hogy olyan accountot csinálj, amit úgymond ő hívott meg a játékba és ezzel Ő szerez ip-t meg rp-t.
2013. júl. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Szerintem (Ha nem vagy olyan pro) Ne jungle-özz. Először topolj vagy midelj. Ha pedig már rankedezel akkor azt mondom hogy jungle-be vigyél Tryndát, Jaxet, és a kérdésedre válaszolva Rengart.
2013. júl. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
http://www.youtube.com/watch?v=vmr-Ada_Y_Q Hali! nekem ez bevált remélem neked is !
2013. júl. 26. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vedd meg Zileant.
2013. júl. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!