Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudtok jó pc játékokat erre a...

Cser Fülöp kérdése:

Tudtok jó pc játékokat erre a gépre? :S

Figyelt kérdés
2.2ghz intel celeron proci 128 mb Nvidia Geforce 5200 2*512m ddr1 ram

2013. júl. 25. 14:31
 1/4 Zeu ***** válasza:

Szerintem GTA san andreas-t pl. vinné :D rome total war-t is biztosan, ezek gyerekkorom kedvenc játékai szóval csak ajánlani tudom őket :)


Régebbi játékok közt keresgélj, minden kategóriában lesz hozzá jó játék, csak ugye nem a legfrisebbek, de a legtöbb régi úgyis jobb mint a mai összedobott dolgok.

2013. júl. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 D'a válasza:
Talán még a Call of duty 2 low grafikán.. :)
2013. júl. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Lord Keri ***** válasza:

az 1 giga ram meg a 2.2-es celeron még nem is lenne annyira gáz, de az 5200-as geforce nagyon karcsú :\


Esetleg meg lehet próbálni Quake 3, Half Life, Unreal Tournament ezek talán elfutnak rajta.

2013. júl. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
San Andreas-al játszom Farcry 1 Cod 2 az megy közepesen na ilyesmi kategóriára gondoltam :D :D Ezek lagg mentesen jól mennek :D
2013. júl. 26. 01:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!