Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miből csináljak gameplayt?

Miből csináljak gameplayt?

Figyelt kérdés
Sziasztok, kifogytam az ötletekből. Eddig Battlefield 3, F1 2012, 4story-ból csináltma. Far Cry 3-at nem akarom, se a Sniper Ghost warrior 2-t, sem crysis részeket és nem is counter strike részeket... a codot is hanyagoljuk :D Horror játékokat nem akarok, Sims sem! Ja és a minecraftot főleg nem. NFS részekből sem, semmilyen autós játékot nem akarok . GTA részeket sem akarom felvenni. Ezeken kívül tudnátok ajánlani valamit?:)

2013. júl. 26. 11:10
 1/3 anonim ***** válasza:
85%

Heló!


Miért akarsz videót csinálni? Azért, mert tetszik a játék, vagy hogy minél több néződ legyen, és ígyvoltaképp nem is érdekel, mivel tolod?


Válassz a kedvenceid közül, vagy inkább hanyagold, mert ha most azt mondom neked, hogy Warcraft 3, és te sose játszottál vele, akkor 1-2 óra játék alatt, meg ameddig a videó tart nem fogod kiismerni annyira a játékot, mint kellene. És ez szinte az összesre igaz.

2013. júl. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 sKillEr96 ***** válasza:
100%

Szia! Íme néhány játék, amikről lehet csinálni elég jókat:


Doom 3 BFG Edition (nem annyira horror, ha Nightmare nehézségen tolod, szerintem)

Torchlight 1-2

Gothic 3 (baromira hosszú)

Just Cause 2

Loki

RapeLay (ha eléggé beteges vagy hozzá, én végigröhögtem, jó kommenteket lehet hozzá tolni)

Sacred

Skyrim

Painkiller (vagy az első rész, vagy a Hell & Damnation, vagy max. az Overdose, a többi f*s)


Most így hirtelen csak ennyi ugrik be.

2013. júl. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2. válaszolónak köszi a lehetőségeket. Valószínűleg a Just Cause 2 lesz :)
2013. júl. 26. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!