Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudtok mondani GTA-hoz hasonló...

Tudtok mondani GTA-hoz hasonló sandbox játékot, ahol be kell tartani a KRESZ-t?

Figyelt kérdés
Lehet az akár GTA mod mindegy, csak legyen valami realitás érzésem a játékban, szóval nem az akció és lövöldözés érdekel. De mondhattok ilyen típusú szimulátort is.

2013. júl. 26. 11:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Heló!


Mafia, Mafia II.


jó játékot!

2013. júl. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
euro truck simulator 2 . ebben fuvarozni kell valos kresz szabalyokkal
2013. júl. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 J0keer válasza:
sleeping dogs
2013. júl. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mind2 Mafia tényleg jó játék, de a GTA-hoz hasonlóan max a gyorshajtást büntette, így ott sem sok értelme volt a vezetésnek, a piroson is átmehettem a rendőr orra előtt. A másik két játékot nem próbáltam még. Köszönöm a válaszokat.
2013. júl. 26. 14:11
 5/6 anonim ***** válasza:

Érdekes, én játszottam Sleeping Dogs-al, de ott se a szabályokon van a hangsúly :)

Ott is átmehetsz piroson rendőr orra előtt...

ETS2 az egy idő után unalmas lesz, de a szabályokat be kell tartani mert megbüntetnek benne :)

2013. júl. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A Hard Truck is hasonló, csak ott nem kell kiszállni(nem is lehet). Az egy kamionos fuvarozós játék, de elég komolyan veszi a KRESZ -t! Régen sokat játszottunk vele, jó kis játék, minket tök jó lekötött, de mivel akkor még egyáltalán nem ismertük a KRESZ -t, érdekes volt! :)
2013. szept. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!