Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen háborús FPS játékot...

Szpeti1991 kérdése:

Milyen háborús FPS játékot javasolnátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nem nagyon vagyok otthon az informatikában (illetve csak abban, amelyik egyetemi, geofizikusi tanulmányaimhoz kötődik), de most nyáron, szabadidőmben szívesen játszanék izgalmas, de azért nem túl nehéz háborús játékokkal. (Nem túl nehéz = a nem ezen felnőttek is ha nehezen, de végig tudják vinni, de azért nem is fekszik ki a fél világ 2 lövéstől :))


A gépem nem túl nagy teljesítményű (ne kérjetek számszerű adatokat, de a Minecraft is akad nagy látótávolságú beállításon :D), de azért a windows 7 és sok játék vígan elszalad rajta (még a F1 2012 is egész kevés akadással).


Szóval: közepesen nehéz, nem túl nagy teljesítményt igénylő, internetről (pl. ncore-ról) hamar leszedhető és élvezetes játékok. Nos? :)



2013. júl. 27. 12:48
 1/5 anonim ***** válasza:
14%

Assassin's Creed 3 (Amerika), Medal Honor: Airborne (2. Világháború), Rome Total War (Stratégiai)

Az Assassin's Creed-ben vannak nehéz pályák, de végig lehet vinni, tapasztalatból mondom.

2013. júl. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Matkricraft válasza:
Call of duty,counter strike, Battlefield, Medal of Honor,Left4Dead2.
2013. júl. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hú, király, köszönöm a sok választ :) Egy párat ezek közül már hallottam is youtube-videókból meg pár éve gimis osztálytársaktól, de nem tudom/tudtam, hogy mennyire nehezek.

Ja, azt nem írtam, de főleg offline játékokat keresek, mert bár annyira ez az online közös játék nem annyira nekem való :) Ezek mind single player specifikus játékok? (Illetve elég azt megmondani, hogy valamelyik csak multiban élvezhető és akkor azt talonba teszem egy időre :))


Az nem baj, ha vannak nehezebb pályák, mert azért szerintem a logikai és ügyességi érzékem sem rossz, csak egyszerűen alig játszottam eddig ilyenekkel és bele kell jönnöm, meg kell szoknom :)

2013. júl. 27. 13:21
 4/5 anonim ***** válasza:

Az Assassin's Creed nem fps hanem tps, a Counter Strike meg online. De jók főleg az AC.

Metro Last Light(postapokaliptikus fps)

Cod of Honor 3(fps)

Call of Duty Black Ops(fps)

Call of Duty Word at War(nagyon jó fps)

Max Payne 3(tps)

Company of Heroes(stratégiai(rts))

2013. júl. 28. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Fantaloool ***** válasza:
szerintem a Battlefield 2-t próbáld ki, van offline része.. a metro last lightot meg meg se próbáld ilyen géppel
2013. júl. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!