Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki elmondaná hogy van-e...

Valaki elmondaná hogy van-e olyan márkájú vagy legalláb is úgy kinéző karóra mint amilyen Artyomnak van a Metro 2033 nevű játékból?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos lenne a válasz!Ha esetleg valaki tud ilyen fajta óráról lenne szíves márkákat vagy esetleg honlapokat válaszul írni?Előre is köszönöm a válaszokat!

2013. júl. 27. 13:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Elméletileg a gyűjtői kiadás tartalmaz egyet.
2013. júl. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ(válaszokat). Elnézést kérek mert elfelejtettem leírni a kérdésemhez hogy már tudok a Metro 2033(German) Special Edition-ről ami tartalmaz egy órát és más egyéb különlegességet.Kb egy hetembe telt de találtam egy helyet ahol használtan de meg lehet venni csak sajnos külföldön (Németországban) árulja egy csávó csak kb.128 ezer ft-ot kéne német pénzbe váltani és nem is beszéltem még a szállításról és így ez nekem nem érné meg csak egy óráért.
2013. júl. 28. 21:37
 3/4 A kérdező kommentje:
U.I:Ha kérhetem akkor olyan órafajtákat vagy honlapokat legyetek szívesek írni amelyek pont olyan emberek számára készítenek órákat akik a csuklójukkal lefelé szeretik az hordani az órájukat.Előre is köszönöm a válaszokat.
2013. júl. 28. 21:54
 4/4 anonim válasza:
Egy módosított Vostok Komandirskie órája van. Ebay-en kb 10ezer huf.
2014. febr. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!