Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megvettem a Spore játékot,...

Megvettem a Spore játékot, telepítettem és a telepítésnél megadtam egy kódot. BŐvebben lent. Nagyon sürgős . Megválaszolnátok?

Figyelt kérdés
Indítanám el a játékot, erre bedob egy olyat hogy "Írja be a regisztrációs kódot. " Beírtam azt a kódot, amivel telepítettem és rámegyek a "Kész" - re . Eltűnik az az ablak, majd újra bejön. Ha más kódot írok be akkor meg Not found. Letöröltem, majd újra felraktam, és most csak annyit dobott be hogy Not Found . Sokan azt mondják hogy Crackeljem meg, de melyk mappában van a Crack? Sokan azt is mondták hogy töltsek le Cracket, de én megvettem, és akkor elméletileg a CD-n kellene lennie. Mi a crack neve és milyen mappában van?

2013. júl. 28. 20:38
 1/3 anonim válasza:
nincs crack?akkor töltsd le te!
2013. aug. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Eredeti játéknál soha nincs crack.
2013. aug. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
már meg tudtam csinálni , de azért köszi hogy válaszoltatok :)
2013. aug. 13. 08:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!