Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » KHa'zix, Fiora, Brand, Nidalee...

KHa'zix, Fiora, Brand, Nidalee, Pantheon, vagy Shyvana? League of Legends

Figyelt kérdés
Kicsit sokat soroltam fel, de ezek azok a Championok, amelyek tetszenek, és nem tudom eldönteni, hogy melyiket vegyem meg...? Szerintetek melyiket, és miért?

2013. júl. 28. 23:48
 1/10 anonim ***** válasza:

Hát attól függ, hova mész, vagy tudsz menni általában. Mindegyik jó a maga nemében. De oké, ezek közül nekem legjobban Fiora, Brand, Nidalee és Pantheon tetszik. :D

Fiora daragép, ultija alatt sebezhetetlen és ott a perryje. Brand burst dmg miden, ultija több emberre átterjed. Nidalee dárda és cicaforma powa. Pantheon passzív nagyon op. ^^

2013. júl. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nos igen, Topra, vagy botra kellene.. Nidalee-t és Kha'Zix-et elég hamar meguntam, amég free to play volt, ezért azok szerintem kilőve.. Igazából 5v5-ben Fiora-t, és Shyvana-t láttam nagyon zúzni, de saját tapasztalataitokat is meghallgatnám.
2013. júl. 29. 00:25
 3/10 anonim ***** válasza:

Fiora Garen (uninstall) 2 unskilled champ semmit nem tud a csapat érdekében tenni, kivéve ha elfeedelik, de ez nem sűrűn történik meg jobb játékosok között. Haszontalan (fiora).

Én Kha'zix, Brand, Pantheon, Shyvanát ajánlom

2013. júl. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Fiora nem haszontalan, csak tudni kell vele játszani...

Topra akkor Fiora vagy Pantheon, botra meta szerint csak Nidalee maradt. De ha meguntad, akkor passz. Én jobb szeretek maradni adc-supp párosnál.

Amúgy első voltam.

2013. júl. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Fiora ugye most free én meg imádom az ad-s karikat. (shacoval elég jól játszok és őt is adnek építem critem 1k fölött van) első statom 15-3-17. szerintem first time-ban nem rossz másodikban 23-5-7. nagyon jó kari
2013. aug. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Szerintem Khazixot, Fiorát, Brandet, Nidaleet,Pantheont vedd meg Shyvana is jó de nem ér fel 5-el.Huehhuheu
2013. aug. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
csak fiorát ne pls. TY <3
2013. aug. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
kha'zix 1 kombós csoda
2013. aug. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 ΨPOSZEIDON[HUN]Ψ ***** válasza:
Szerintem Pantheon verhetetlen....legjobb. Lehet vele kaszálni :)
2013. szept. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Pantheon late game-ben semmit sem ér :)

Zed 1 komboval leveri. Pantheon csak az auto attackos champek ellen jó.(a passiveja miatt)

2013. nov. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!