Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen pluginnal tudok kijelöl...

Milyen pluginnal tudok kijelölni és levédeni területeket a bukkit szerveremen?

Figyelt kérdés

Az iZone plugin nem jó, mert azt azok használják, akik nem op-k. Nekem olyan kell, ami adminoknak van kitalálva.


Előre is köszönöm!



2013. júl. 29. 11:05
 1/4 Zs Máté válasza:

Ilyen pl. a WorldGuard. Ezt nehezebb használni mint az iZone-t ugyanis egyesével kell beállítani a terület tulajdonságait. (pl. pVp, use, tnt)

De ezt csak adminok használhatják. Itt van hozzá leírás: blog.fisher.hu/index.php/2011/11/13/worldguard-gyakorlati-tanacsok/ Ja és csak akkor működik hogyha a WorldEdit-et is leszeded. Ez is jó plugin. :) Remélem segítettem.

2013. júl. 31. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 SIDLER22 ***** válasza:
Úgy tudom a WorldGuard legújabb verziója hibás úgyhogy inkább ajánlom az izonet
2013. júl. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem mondani, hogy a WorldGuard plugin valóban hibás, így tönkre teszi a világok generálását. A WorldGuardot is tudom használni, de gondoltam, hogy minden szerveren csak azok használják az iZone-t és az adminok mást használnak. Végső esetben az iZone plugin is jó.
2013. júl. 31. 22:15
 4/4 Zs Máté válasza:
nekem jól mükszik a WorldGuard. :D
2013. aug. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!