Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az Xbox Live Gold tagságot...

BoOy kérdése:

Az Xbox Live Gold tagságot megrendeltem, de nem történt semmi. Miért?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Az Xbox Live-ra nemrég készítettem új profilt, és láttam bejött egy olyan ablak hogy Try this Gold 1 month. Tehát hogy próbáljam ki az aranytagságot, megadtam a bankkártyaszámokat stb.. és a végén a bankártyámról levett 200ft-ot! (Remélem hogy csak az áfát vonta le). Na a sok continue, next után bejött a live, de viszont azt írja ki hogy Ezüst tagság. Nem kaptam semmi üzenetet az email címemre se. Talán elsejétől fog aktiválódni vagy hogy működik ez?

2013. júl. 29. 23:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Áfát? Nulla forintnak nulla az áfája :D

Az valószínű csak blokk, hogy valós-e a kártya. Egyébként

meg azonnal kellene aktiválódnia, kikapcsolod a gépet, bekapcsolod, és kész. Legalábbis feltöltőkártyával így működik. Soha nem aktiváltam live-on keresztül, mert drága és meg kell adni a bankkártyát, a feltöltőkártya sokkal egyszerűbb.

2013. júl. 30. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat.


Még mindig nem kaptam meg az arany tagságot! Eleinte én se mertem megadni a bankártya adataimat még az utca házszámot és kérte, de úgy voltam vele ha a többiek is megadták akkor én miért ne? Meg mondjuk ez Microsoft úgyhogy szerintem bízhatok benne.


És amúgy a feltöltőkártyás hogy működik?

2013. júl. 30. 08:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!