Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mitől olyan olcsó a Mass...

Mitől olyan olcsó a Mass Effect 3?

Figyelt kérdés
[link]

2013. júl. 30. 11:56
 1/9 anonim ***** válasza:

Több mint egy éves játék, ami leszerepelt, mint az összes folytatás a bioware-től. És botrány volt a befejezésével. Nem azt mondom rosszak, de az első részekhez képest, mindig rosszabbat csinálnak. De gondolom ez nem az ő hibájuk, hanem a kiadóé, aki eltereli az rpg vonalat, az akcióba.


Protipp: Platinumshopban 3500 most.

2013. júl. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ahogy az első mondja. Illetve még azt hozzátenném, hogy szerepelt a PS+ Instant game collectionben. Vagyis nagyon sok ember megkapta ingyen. Így aztán szinte senkinek nem kell már. Ráad ha jól tudom már kijött a 3 rész egyben is. Ez sem tesz túl jót az eladásoknak :)
2013. júl. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Első - Tehát rossz játék? Nem érdemes megvennem? Néztem róla teszteket, de senki nem húzta le és nekem sem tűnt, hogy lennének komolyabb hiányosságai.
2013. júl. 30. 12:13
 4/9 anonim ***** válasza:
szo sincs rola hogy rossz jatek, csak a befejezes nem mindenkinek tetszett
2013. júl. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok, nem rossz játék, csak míg az első komolyabb rpg vonallal rendelkezett, a három átment akcióba inkább. Ugyan ez volt a Dragonage-el. Ha tetszett az 1-2 természetesen megéri megvenni, hiszem mégis egy epikus trilógia.
2013. júl. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem ismerem az első kettőt, de egyszerűen nem találok más játékot, amiben lehet fejlődni, akciózni, new game plusozni jó grafikával ilyen áron.
2013. júl. 30. 14:41
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha olyan játékot keresel amiben fejlődni lehet és jó sok ideig el tudsz vele lenni akkor szerintem várj egy kicsit ls laza egy hónap múlva jön ps3-ra is a Diablo3. :)
2013. júl. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó a játék! Mindenki leszólja a végét(amit befolyásol a sok komment) meg, hogy akciósabb, de egy trilógia harmadik része, úgy hogy, az első két részben(főleg a másodikban) a háborút készítik elő! Persze, hogy pörgősebb! A végéről annyit, hogy a dlc-vel együtt jó. Szerintem vedd meg mind a hármat!
2013. júl. 31. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A kérdésre is felelve szerintem is azért olcsó, mert nagy példányszámban kelt el, és több mint egy éves.
2013. júl. 31. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!