Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Segítség! Sims 3-ban mi egyéb...

Segítség! Sims 3-ban mi egyéb kell még a mosógép használatához?

Figyelt kérdés

Legálisan letöltöttem egy mosógépet, ami még nem volt a játékban, szóval új játékfunkciókat hozott magával. Addig megy, hogy kimossa a ruhákat, de nem lehet kiteregetni, mert nincs ruhaszárító kötelem vagy szárító gépem letöltve. Később letöltöttem egy ruhaszárító kötelet, amiről kiderült hogy dísz, és nem használható semmire sem. Mit tegyek, hogy érdemben tudjam használni?

ELSŐSORBAN HOZZÁÉRTŐ SIMS 3 JÁTÉKOSOK VÁLASZÁT VÁROM !



2013. júl. 30. 12:14
 1/5 anonim válasza:
egy üveg motorolaj és 2db abból a kék fiolábór
2013. júl. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
be kell szerezni sárítógépet, vagy kötelet........
2013. júl. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Orsicica00 válasza:
van olyan szárító kötél ami dísz meg ami nem te természetesen ezt ezt töltötted le.egyébként szárítógép az jobb és gyorsabb a helyedben én azt szedném le.
2013. aug. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
honnan tudok szárítókötelet letölteni?,mert nem találom a sims store-ban
2013. dec. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Le kell tölteni szárítógépet vagy ruhaszárító kötelet.Amúgy honnan tudtál letölteni mosógépet?
2014. júl. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!