Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tényleg megnyerheti valaki...

Tényleg megnyerheti valaki ezt a rengeteg pénzt a lottón?

Figyelt kérdés
Még soha senkiről nem hallottam, aki nyert volna, max. kettese v. hármasa volt. Hol van az a rengeteg milliomos, aki így szerezte a pénzét? Miért nincs pl. a 100 leggazdagabb magyar között? Vagy lenyúlják és azt mondják, hogy meg van a nyertes?
2008. jún. 27. 12:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

nem nyulják le. a szerencsejáték zrt nagyon oda figyel minden ilyenre. a lényeg a szerencsejáték cégnek hogy minél többen bizalommal játszanak, nekik a heti bevételük közel annyi mint egy lottó ötös,´(na jó ebböl komoly rendszereket kell fenttartani) de nem érdek egy csalást meg tenni. pl ezért is játszák vissza a sok felnem vett nyereményt (minden órában nyeremény pl ebböl van)

szóval ha lebukna csalás miatt a szrt akkor többet a kutya nem játszanak velük, így semmi értelme hogy egyáltalán megprobálják, mert olyan nem lenne hogy 1 ember tudja titokba tartani ha már kettö tud valamit az nem titok. szóval nem hinném hogy az aranyat tojó tyßukot egy filléres (mondom a bevétel hatalmasabb mint a nyeremények) csalásért megtenné.

aki nagy összeget nyer külön figyelmezetik és jogi tanácsokat adnak neki. több számlára fizetik ki, és több személynek. ez azért van mert ha te egyedül megnyered a nagy lét akkor te nem adozol utánna mert azt a Szrt már megteszi (feléd már a kézhezkapható összeget közlik a kiirásokon), De ha te mint nyeretes szeretnél anyucinak apucinak maminak papinak uncsitasónak ajándékozni nekik utánna csúnyán adózni kell, és tuti az APEH nek feltünik hogy jé te nyertél sok milliót apuci meg vett a nevére egy villát ilyenkor apuci ha nem adozott az ajándék penzböl csúnyán adót csalt. ezért te megnyered de azt modnod hogy apukám is meg anyukám is meg az uncsitesóm is velem egyött játszott ezért mindenki kap az adozott pénzböl amit nem te ajándékozol, ök is jogos tulajai lesznek.

aztán persze egyböl külföldön fektet be vagy keres egy igen megbízható pénzügyi céget akiktöl élete végéig jól él.

2008. jún. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem egy volt osztálytársamék megnyerték pár éve,el se hittem,míg rá nem kérdeztem nála, de jó helyre ment,nagyon szegények voltak, 5 testvérrel,úgy gondolom okosan csinálták,mert csak hónapokkal később derült ki,hogy ők nyerték.
2008. jún. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

Ha nyernék tuti nem kürtölném világgá, nagy veszélyeket rejt magában. az egész sajtó rajtad csüngene, és csomóan kérnének kölcsönt, betörhetnének.

A lottó nyeremény szerintem eltörpül amellett a pénzek mellett akik a leggazdagabb 100ban vannak. Egyébként végig nézted mind a 100 embert?

2008. jún. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A bankszámlán történő ajándék illetékmentes :) Ezt az első válaszolónak mondom. Tehát ha nekem átutalta a szerencsejáték zrt. és én azt TOVÁBBUTALOM, akkor az illetékmentes ajándék. Ha felveszem kpben és ODAADOM, vagy ÉN veszek a SZÜLEIMNEK házat, akkor az illetékköteles.


Az APEH tudja, hogy ki a lottónyertes. Mert az adóbevallásában ott figyel egyéb bevételként a lottónyeremény MAJD DUPLÁJA, illetve SZJA-ként pedig a 40%-a, amelyet az SZJZRT utal át az APEH-nek.


Amúgy olyan "hűdesok" lottónyertes nem volt, nem százszámmal vannak lottónyertesek. Egy-kettő évente. Az akkor is csak száz személy. Száz ember pedig egy nagyobb városban is el tud tűnni.

2008. jún. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Vettem lottót / 5-ös; 6-os /, ha nyerek esküszüm megírom!:-)
2008. jún. 28. 06:36
 6/7 anonim ***** válasza:
37%
Persze lehet!Apukám már többször is nyert.Bár nem milliókat de akkor is nyert!
2008. júl. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
44%

Szerintem meg lenyúlják!

Lehet, hogy időnként hagyják, hogy páran nyerjenek, de az esetek többségében úgy érzem bunda van a dologban.

Emlékszem, még nagyon régen Kádár alatt milyen sokszor volt ötös találat, most meg heteket kell várni.

Ha kiderülne, hogy valóban bunda, az alapjaiban rázná meg a társadalmat, és ezt nagyon nem akarják.

Volt eddig öt olyan válasz, hogy ez hülyeség.

És ha nem? Nem tudják bizonyítani, hogy valóban tisztességgel megnyerte valaki a pénzt. Mert nem is kell, mert azt mondják, hogy ez a Szerencsejáték Rt. És a nyertes titka. Tudjuk mennyire korrupt ez az ország. Miért ők a kivételek?

2009. júl. 30. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!