Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Call of Duty-sok! Hogy valaki...

Call of Duty-sok! Hogy valaki jó legyen ahhoz csak gyakorlásra van szükség?

Figyelt kérdés
A bátyám már 2 évet játszott vele és már nagyon jó. Ez a játék nekem is megtetszett, ezért elkezdtem játszani. Még amatőr vagyok, ezt a kérdés csak azért tettem fel mert ha gyakorlás se jön be akkor feladhatom, és ha valaki single playerben játszik az is sokat számít? Mellesleg ha van valami videó amiből tanulhatok akkor linkelnétek?

#Call of Duty #gyakorlás #CoD #hogy legyen valaki jó
2013. júl. 31. 00:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát figyelj. Fontos, hogy azért tegyed mert élvezed. Hajtson a vágy, hogy első akarsz lenni, menni fog. Ne nézegesd ki a mögötted lévő, mert csak húzod magad hogy mindjárt utolér, izé hozé, hanem élvezd. Gyakorolj sokat. Nem is az hogy gyakorolj, csak játsz! Hisz mindig rájössz majd saját taktikákra, kitanulod mi a kedvenc fegyvered, gránát, perkek.
2013. júl. 31. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez nem gyakorlás kérdése. Szerencse, reflex, jó gép és egy kicsi agy kell hozzá.
2013. júl. 31. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
videóból tanulni nem sokat ér... max taktikák, tippek, trükkök, de tudást az nem fog adni. attól függ melyik cod. érdemes search and destroy-t tolni, ott lehet skillesedni rendesen. Ha cod 4, akkor promod, ha cod2 akkor only rifle szerverek, ha mw2 akkor jó a tdm is csak softcore legyen, ne hardcore, azzal semmire nem mész. oda szerencse kell nem tudás. aztán sok sikert és ne vetemedj wh ra ha nem megy. az csicskáknak való. idő kell hozzá aztán kialakulnak a reflexek, meg a rutin ugye :DD
2013. júl. 31. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!