Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem települ az Assassin'...

Miért nem települ az Assassin's creed Brotherhood?

Figyelt kérdés
Na szóval nemrég vettem eredetiben, beraktam a lemezt elkezdtem telepíteni, de a közepénél kiírja, hogy a data6.cab fájlt nem lehet beolvasni. Ha a D meghajtón megnyitás, ott van data6.cab. Mit tegyek?
2013. júl. 31. 08:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Sérült a lemez talán. Ha eredetiben vetted meg boltból, nem használtan, akkor talán kicserélik.
2013. júl. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt mondták, mivel fel van bontva, nem cserélik ki. (tesco)egyetlen pici karc van csak rajta. Van ettől 20x karcosabb cd is mégis fut
2013. júl. 31. 12:18
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül karcolás miatt sérült meg a fájl, de az az 1 kis karcolás is okozhatja. Ha nem veszik vissza, akkor ráb*sztál. Ja és a jövőben ne vegyél játékot a teszkóban, mert nem megbízható, ahogy te is láthatod.
2013. júl. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem b*sztál rá. Megvan a kód a papíron, nem? Az számít. A játékot töltsed le valahonnan, feltelepíted, utána pedig beírod a kódodat. A CD-t a kukába is dobhatnád.
2013. aug. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok! A kód azmegvan, letöltöttem torrenttel, már reggel óta nyomon nagyon jó játék! a kódot beírtam. Crackeltem is tökéletesen megy. A lemezt azért nem lököm ki. Legalább van tok meg kézikönyv XD
2013. aug. 1. 18:15
 6/6 anonim ***** válasza:
Hallod nem tudod átdobni a telepítő kódod privátban mert nekem egyik sem működik:// Életet mentenél vele:DD
2013. aug. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!