Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Battlefield 3 origin korhatárt...

TedybeT kérdése:

Battlefield 3 origin korhatárt hogyan tudom megváltoztatni?

Figyelt kérdés
Origin re régebben direkt le volt irva hogy 12 éves kortol lehetett regisztrálni most felementék 16 ra és igy az összes játékomat amit megvettem nem birom használni mert nem enged belépni origin panelben be birok lépni de viszont neten battlelogon már nem

2013. júl. 31. 15:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Sajnos sehogy. Vagy vársz amíg eléred a 16 éves kort, vagy újra megveszed a játékokat, és egy másik fiókot hozol létre, min. úgy, hogy 18 évesnek írod magad.

Nem hiszem, hogy egyéb megoldás lenne, talán még a supporthoz fordulhatsz, de nem vagyok benne biztos, hogy ezzel foglalkoznak.

2013. aug. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm. ujra nem fogom megvenni az 100% de ha lenne valami game azt uj originre rakom az bisztos
2013. aug. 5. 08:54
 3/7 anonim ***** válasza:
ez komoly?:D pont most gondolkoztam rajta hogy beszerzem a battlefield 3-at :D múlthéten volt a szülinapom :D
2013. aug. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
16 vagyok az lemaradt xD
2013. aug. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom pontosan, hogy most az originen a BF3 korhatára 16, vagy 18, mert még ugyanazon borítóján a játéknak is láttam mindkét korhatárjelölést. :P

18 a legbiztosabb.

2013. aug. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Hívd fel az EA hungary-t, és megváltoztatják a születési dátumot.
2014. febr. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 feca73 válasza:

Én most beszéltem velük, nagyon szimpatikusak és segítőkészek. Jah! És lehet módosítani, egy alternatív fiókkal, lehetőleg a szülői Email címmel megadva.

:-)

2016. júl. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!