Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » WOW-ban merrefele fejlődjek...

WOW-ban merrefele fejlődjek Tauren Shamannal?

Figyelt kérdés

Most kezdtem el a WOW-ot, ez az első karakterem: Tauren Shaman. Régebben is WOW-oztam de akkor csak rövid ideig, kb. 10es szintig. Valaki le tudja írni lépésről lépésre hogy hova menjek fejlődni egészen 80-as szintig? Erre gondolok:

1. Mulgore-Camp Narache

2. Mulgore-Bloodhof Village

3. The Barrens-Crossroads.

eddig tudom, tovább nem tudom hova kell menni.


2013. júl. 31. 22:31
 1/5 A kérdező kommentje:
Tehát régebben is WOW-oztam de akkor csak pár napot, tehát úgymond "most kezdem". Mielőtt valaki belekötne.
2013. júl. 31. 22:32
 2/5 anonim ***** válasza:
15ig küldizel amit találsz eastern barrens-en, utána 15-45 DF; 45-60 Random BG; 60-75DF; 75-80 random BG; 80-90 küldi + mindig legyél bejoinolva df-re.
2013. júl. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Egyébként ha questekkel fejlődsz, és azokat követed, akkor annyira nem tévedhetsz el :) Tehát mindig lesznek átvezető questek egyik zónából a másikba, ha elérted a megfelelő szintet.
2013. júl. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Előző vagyok. Eredetin vagy törtön játszol? Gondolom mivel level 80-t írtál ezért törtszerverről van szó, ahol ez a max szint.
2013. júl. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szerintem törtszerver, mivel egy haver rakta fel, nincs meg a játék eredetiben.
2013. júl. 31. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!