Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA IV-et honnan érdemes...

GTA IV-et honnan érdemes letölteni?

Figyelt kérdés

Piratebayen nagy aktivitást ir a gta iv torrentekre, de sebesség meg valamiért nuku...:(


értem én, hogy bazinagy méretü a telepitő, de hát ugy csinálnak az emberek, mintha manapság a 500-1000Gbyteos merevlemezeiknek ez megkottyanna...nekem 160Gb van csak, mégse sirok! Föleg, hogy dolgozom ezzel a számitógéppel, mégis üres a fele, mert nem tömtem tele filmekkel meg egyéb BAROMSÁGOKKAL, mint az átlag felhasználó, akinek a számitógép cska egy szorakoztató eszköz....


2013. júl. 31. 22:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Meg kell venni, nem azért dolgoztak vele annyit a készítők, hogy te itt csak úgy ingyen letöltögesd.
2013. júl. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

megélnek ők szépen a kalózfelhasználók mellett is...nincs miért sajnálni öket.


A GTA IV mellesleg került vagy ~100millio dollárba kifejleszteni, egy nagyobb mozifilm kerül ennyibe.

2013. júl. 31. 23:03
 3/4 anonim ***** válasza:

"értem én, hogy bazinagy méretü a telepitő, de hát ugy csinálnak az emberek, mintha manapság a 500-1000Gbyteos merevlemezeiknek ez megkottyanna...nekem 160Gb van csak, mégse sirok! Föleg, hogy dolgozom ezzel a számitógéppel, mégis üres a fele, mert nem tömtem tele filmekkel meg egyéb BAROMSÁGOKKAL, mint az átlag felhasználó, akinek a számitógép cska egy szorakoztató eszköz...."


"A GTA IV mellesleg került vagy ~100millio dollárba kifejleszteni, egy nagyobb mozifilm kerül ennyibe."


Ezek hogy jönnek ide? Ló füttyöt se érdekel...


Felmerült bennem hogy érdemes-e neked válaszolni. Minek hőbörögsz értelmetlenül?

2013. aug. 1. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2013. aug. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!