Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Létezik a need for speed...

Létezik a need for speed carbon-hoz bug mentes magyarosítás?

Figyelt kérdés
2013. júl. 31. 22:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. És magyarítás nem magyarosítás! A magyarosítás az lenne ha beleraknák pl. Mátyás királyt, a Kalocsai paprikát, és a Balatont! ;-)
2013. aug. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Csori96 ***** válasza:

A játék magyarul is megjelent, ezért nem készítettek hozzá külön magyarítást.

Megj.: Nem magyarosítás, hanem magyarítás.

2013. aug. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

csori96 eben tevetsz van hozza magyaritas csak kel tudni hol kel keresni es bug mentes eloszor enis ugy tototem le hogy angol volt es toltotem hozza magyaritast de konyebb mar alabol magyarul letolteni


kerdezo nem magyarositas mert az az amit az elso valaszolo irt helyesen magyaritas

2013. aug. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Csori96 ***** válasza:
Nem tévedek! A játék magyarul jelent meg, vagyis még a megjelenése előtt készült hozzá egy hivatalos fordítás, ezért utólag nem készítettek hozzá magyarítást. Amit letöltöttél magyarítás címszó alatt, azok valószínűleg a magyar nyelvi fájlok voltak, amit a magyarul megjelent játékból szedtek ki.
2013. aug. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!