Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ti mit gondoltok arról hogy...

Automata4477 kérdése:

Ti mit gondoltok arról hogy ha egy férfi női karakterrel játszik egy MMORPG játékban?

Figyelt kérdés
Például azokra gondoltam akik a gép előtt nőnek tetetve magukat játszanak....:)....én kicsit betegesnek tartom de kíváncsi vagyok a ti véleményetekre is

2013. aug. 1. 01:05
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Én egy esetben játszok női karakterrel: Ha az adott kaszt csak nőként van.
2013. aug. 1. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ja az kimaradt, hogy akkor sem játszom el a nőt :D
2013. aug. 1. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez érdekes, ha lehet, akkor én általában női karaktert választok magamnak, mert szívesebben bámulok a képernyőn egy csinos leányzót, mint egy kigyúrt (vagy akármilyen) hapsit. A nőnek tettetés alatt nem feltétlen értem, hogy mire célzol.
2013. aug. 1. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Semmi baj sincs vele. Az csak egy karakter, most, hogy nő vagy férfi az teljesen mindegy. Nem mutatják magukat nőnek, csak ilyen a karakterük.


Nekem van pár ismerősöm, akik női karakterrel játszanak.

2013. aug. 1. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nos, egy: attól hogy valaki női karival van miért lenne baj?


Ha már játszom egy játékkal akkor jobban nézem egy női kari fenekét mint 1 férfiét.. kari neme amúgy is lényegtelen a jobb mmokban.. csak egyszerű skin.

2013. aug. 1. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

az hogy noi karival jatszik meg nem jelent semmit, nekem is volt, bar en inkabb 1 bug kihasznalasara voltam kivancsi

az hogy nonek is adja ki magat a valo eletben az eleg nagy forever alome lehet

2013. aug. 1. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
transzvesztiták.
2013. aug. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 sKillEr96 ***** válasza:
Én is ahol lehet, női karakter választok, de nem adom ki magam nőnek, én is csak azért választok nőt, mert azt szívesebben nézem, pláne MMO-k ban, ahol általában cukik is a női karik, vagy pl. a Scarlet Blade, ahol csak női kari van.
2013. aug. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Internet világa, én így szeretlek. Lefogadnám, h nem egyedi a jelenség, mert chat oldalakon is regisztrálnak férfiak női account-tal, ahogy szerintem itt is. :D
2013. aug. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!