Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik ez a rész?

Melyik ez a rész?

Figyelt kérdés

a Crash bandicoot játékkal játszottam valamelyik nap és régi emlékeket idézett fel. Ezek az emlékek a Crash bandicoot egy másik részét elevenítették fel.


Probléma: Nem tudom melyik ez a rész. Csak pár nagyon halvány emlékem van erről.

Úgy kezdődik a játék hogy egy sziget partján vagyunk és az a sárga fejű agyhalott lánynak öltözva becsalogat a dzsungelbe. aztán több akadályon át elérünk egy Bossfight-hoz (Egy nagy robot ellen harcolunk, egy félkör alakú sziklán.) Lehet rosszul mondtam mert már régen játszottam vele.


Ha megmondanátok melyik ez a rész azt nagyon megköszönném.


Ja és még egy kérdés! Van Pc-re?



2013. aug. 1. 22:12
 1/2 KecskeNT ***** válasza:

Crash Twinsanity. Ahh kurv* jó játék imádom a Crash sorozatot, és ez az egyik best. :)

PC-re sajnos nem jött ki, én PS2-n játszottam vele.

Nem tudom PCSX2-t (PS2 emulátor) viszi-e a géped, nekem igen. Köszi hogy eszembe juttattad!

2013. aug. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
huh kösz ez az! ment a zöld és tényleg most jó hogy van PS2-es platformom és nem cseréltem még le PS3-ra vagy Xbox360-ra
2013. aug. 23. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!