Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A The Sims 3 Természetfeletti...

A The Sims 3 Természetfeletti erők c. játékban a különleges lények (Pl. : tündér boszorkáy, zombi) Sunset Valley-ban, vagy más - nem a Természetfeletti erőkhöz tartozó - városban is megjelenhetnek?

Figyelt kérdés
Remélem érthető a kérdésem. Előre is köszönöm a válaszokat!

2013. aug. 2. 18:50
 1/5 anonim válasza:
minden városban megjelenhetnek
2013. aug. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Te szereted ezt a kiegészítőt? :) Én most fogom megkapni. Ha gondolod, írj privátban, mert én nagyon szívesen beszélgetnék róla!
2013. aug. 3. 18:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindenhol vannak :D regisztrálva vagy a Sims 3 oldalára? van ott sok magyar, igazi függők is, velük bármit megbeszélhetsz. Ha nem sikerül találni egyet sem, írj privátot.
2013. aug. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, regisztrálva vagyok, de nem sokat használom. Ott nem azért vannak az emberek, hogy segítsenek egymásnak (mint itt), hanem hogy magukon segítsenek. :)
2013. aug. 10. 14:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, vannak olyanok... sőt, még ki is röhögik azt, aki nem tud valamit -.-" én nem ilyen vagyok, mindig segítek :D csak az idegesítő, ha harmadszorra magyarázok el valamit, és úgy se értik xD
2013. aug. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!