Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Skyrim lehet a képzettséget...

Skyrim lehet a képzettséget nullázni?

Figyelt kérdés
Elején vagyok a játéknak, és elrontottam a képzettséget (talent ágat), szeretném az elejétől kezdeni a pontokat, ez lehetséges anélkül hogy újat kezdenék?
2013. aug. 3. 09:30
 1/3 sKillEr96 ***** válasza:
Nem. Tudtommal nem. Van benne kb. 90 óra játékidőm, de eddig nem találtam olyan lehetőséget, hogy reseteld a skilljeidet (perkeket). De ha az elején vagy, megéri újrakezdeni, nem vesztesz sokat.
2013. aug. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát, ha 100-ason van a skill, akkor lehet Legendary-vá nyilvánítani, és akkor visszamegy az alapra, valamint visszakapod a perk pontokat. Ezen felül biztos van konzol parancs hozzá, de ha tényleg az elején vagy, akkor lehet könnyebb újrakezdeni.
2013. aug. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Oravecz János ***** válasza:

A legújabb patch-el van erre lehetőség. Ha eléred a 100-as szintet egy képzettségnél, akkor lehetőséged van Legendary képzettséggé alakítnod, ilyenkor, ahogy az előttem szóló is írta, visszaáll alapra, visszakapod a perk pontjaidat és fejlesztheted elölről, de a szintjeid megmaradnak és az újabb szintek után megkapod a szintlépéskor járó pontokat. Ezt tetszőleges képzettségel megteheted tetszőleges alkalommal. Így át lehet lépni a korábbi szint és perk pont korlátot.

Ha érdekel, hogy a képzettségeidet hogyan tudod gyorsabban fejleszteni itt van egy sorozat erről:

[link]

2013. aug. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!