Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudtok mondani sz@r gepekhez...

Tudtok mondani sz@r gepekhez jatekot?

Figyelt kérdés
intel p4 2.0ghz 256ram videokartya szerintem nincs.

2013. aug. 4. 16:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Helo!


Diablo 2, Age of empires II, Commandos 1-2, Jazz Jack Rabbit, Sims, Revolt, Destruction Derby, Counter-Strike 1.5-1.6, Medal of Honor Alied assault...


Jó játékot!

2013. aug. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 godside válasza:
ezen a gepen igazabol egy xp sem erzi jol magat a keves memo miatt nem beszelve arrol ha a vga-d meg integralt is pluszba (az is a 256bol vonodik le :( ) el kell keseritselek de olyan 1995-2000 koruli jatekokat keress.. ami nem 3d-s... vagy startlapjatekok.hu :) de szerintem a flash jatekok is fagynak ilyen keves memoval ...
2013. aug. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hat en nem tudom de nekem a cs 1.6 ,gta vc,Delta Force Black Hawk Down mindegyik lagg nelkul megy!!!
2013. aug. 4. 16:37
 4/7 anonim ***** válasza:

tegnap 16:35


Hasonló gépem volt, gyengébb procival, szóval tudom, mire képes egy ilyen gép. És amit Rtál, az nem helytálló. Elbrja az általam felsorolt játékokat, de még egyebeket is - és lehetnek 3D-s gamek is köztük. Amúgy is "élőben" dől e, mit tud a gép, és mit nem, az adataiból csak következtetni lehet, de végeredményt mondani nem.

2013. aug. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igy van!!!!
2013. aug. 5. 13:45
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért kell lefikázni ezt a gépet...A maga módján minden gép nagyon jó.Még a Commodore64 is.Azon is lehetett ám játszani.


Mondok azért pár játékot.

Half Life,CoD 1 és 2,Mafia,GTA III,Just cause,Hitman:Codename 47,Hitman2:Silent Assassin,Worms 4:Mayhem,Warcraft Frozen Throne,Spiderman 1

Megpróbálhatod még:Far Cry,GTA SA,Half Life 2,Counter strike Source


Egyébként meg szedd le a GPU-Z programot és kiderül,hogy milyen videókártyád van.

[link]

Be is linkeltem neked.Amúgy meg az XP simán el van még 256 MB memóval.Sőt még 128 MB-ra is fel lehet tuszkolni.

2013. aug. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

clive barker's undying,

rollcage1-2,

gta III,GTA VC,GTA SA,

Counter Strike

Deer hunter 2005

stronghold crusader

Chicken Invaders 4

No one Lives Forever 1-2 (KU*va jó)

Kabus 22

Resident Evil 2-3-4-remake

GTA Liviv(San Andreas csere,kocsik meg minden[lada,pervák stb]

Obscure 1-2

Dead Island

Bully

Saw 1 the game

far cry 1-2

max payne 1-2

GTA North Korea 2013(vicc XD)[nyugottan keres rá a képek között,úgyis kijön]

2013. aug. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!