Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Need For Speed Undercover...

A Need For Speed Undercover -t valamiért nem tudom patchelni. Hogy tudom megoldani? (többi lent)

Figyelt kérdés
Elég bonyolult a dolog, mert nekem megvan eredetiben a játék, viszont valami hiányzik a dvd-ről, vagy annyira karcos, nem tudom, a lényeg, hogy így nem engedi telepíteni. Torrentről leszedtem egyet, betettem ennek a dvd-jét, így nem kell crackelni, viszont patchelni nem engedi. Hogy tudnám megoldani hogy tudjam patchelni? Mert hát a játék apalból nagyon laggol :/
2013. aug. 4. 21:17
 1/1 A kérdező kommentje:
Megoldottam! Egy dolgot tudtam már csak kitalálni, és működött. A dvd tartalmát rá kell másolni a gépre és onnan telepíteni (azaz csak karcos volt a lemez). Utána már lehet patchelni, stb.
2013. aug. 5. 02:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!