Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » DayZ alacsony FPS, hogyan...

DayZ alacsony FPS, hogyan tudnám növelni?

Figyelt kérdés

Sima Arma2,Arma2 Operation Arrowhead simán fut 40-50 FPS-el 1280x720 High-on,de DayZ még 320x240-ben is csak 10 fps very low beállítások mellett...


mit tegyek hogy magasabb legyen az fps-em? már a dokumentumokban átírtam a konfigokat a youtube videók szerint,láttam a kommenteket,mindenkinek segít,csak nekem nem...


már az indítási opciókhoz is beírtam,hogy cpu,ram-ot kihasználja teljesen,ez annyit segített,hogy mikor belépek,van 20-25 fps (ami már nagyon jó érzés) és szépen elkezd lemenni,és egy 2-3 perc alatt megint csak 10FPS....


Kérem aki tud,segítsen.


Konfig:

CPU: AMD Athlon 64 X2 5400 Dual Core 2,8Ghz

RAM: Samsung 2,5GB DDR2 533Mhz

VGA: Sapphire Radeon HD7730 1GB GDDR5


BF3,Far Cry 3 simán elmegy ultrán 20-30 fps-el,de DayZ,amivel a legjobban szeretnék játszani,akad :(


2013. aug. 5. 12:20
 1/2 Tyvan ***** válasza:

hát... nehéz ügy...

lehet, valami vírusod van...

DE az is lehet, hogy nem eredeti a játék...

(tehát rossz minőségben szedted le)

ha ez, és szeretnél játszani vele, töröld le és vedd meg az eredeti-t!

HA eredeti a játék, akkor rakjad újra a gépedet! (ezzel letörlöd a vírust, és nem lesz probléma)

Ezeket tudom ajánlani!

2013. aug. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
eredeti a játék és tegnap raktam újra a gépet,csak steam-ről töltöttem le azóta dolgokat,szóval kizárt,hogy vírusos legyen
2013. aug. 5. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!